بازی پسرخاله‌ها رنگ خون گرفت

۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۳ - کد خبر: 111948

سلامت نیوز: دو پسر خاله که هنگام بازی والیبال با یکدیگر درگیر شده و یکی از آنها دیگری را با ضربه چاقو از پای در آورده بود، از سوی پلیس آگاهی شهرستان تربت‌حیدریه استان خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم آنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در این باره گفت: روز بیست و یکم اردیبهشت امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از درگیری میان دو جوان در یکی از محله های شهر خبر داد.

ماموران انتظامی با اطلاع از موضوع و اعزام به محل، مشاهده کردند پسر 29 ساله ای با چاقو بشدت زخمی شده است. با انتقال مرد زخمی به بیمارستان در تحقیق از شاهدان حادثه معلوم شد، وی با پسر نوزده ساله ای درگیر شده و ضارب پیش از حضور پلیس فرار کرده است.

مرگ در بیمارستان

سرهنگ محمدامین شاهرخی افزود: با به دست آمدن مشخصات فرد ضارب، جستجوی پلیس برای دستگیری وی آغاز شد تا این که ساعاتی بعد مسئولان بیمارستان اطلاع دادند که مرد جوان به دلیل شدت خونریزی فوت کرده است. با گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل دادسرا جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی یادآور شد: در مرحله بعدی تحقیقات ماموران متوجه شدند مقتول یک روز پیش از حادثه همراه پسرخاله اش و چند نفر از پسران روستا والیبال بازی می کردند که در جریان بازی میان آنها اختلاف پیش آمده و با هم درگیر شده اند و شدت درگیری میان او و پسرخاله اش به نام «مقداد» بیشتر بوده است. این در حالی بود که معلوم شد تصویر رایانه ای فرد ضارب که پلیس در تعقیبش است، شباهت بسیاری به مقداد ـ پسر خاله مقتول ـ دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: با به دست آمدن این اطلاعات جستجو برای دستگیری مقداد ادامه داشت و این متهم وقتی در ارتفاعات روستای محل زندگی اش پنهان شده بود از سوی پلیس دستگیر شد و با انتقال به پلیس آگاهی به قتل پسرخاله اش اعتراف کرد.

بنا بر این گزارش، در پی اعتراف متهم، هشت نفر از دوستانش که روز پیش از حادثه با مقتول درگیری داشتند نیز دستگیر و به درگیری دسته جمعی با جوان مقتول اعتراف کردند با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.56049s, 18q