شنای مرگ در رودخانه خروشان

۱۳۹۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۲ - کد خبر: 112180

سلامت نیوز: پسر جوان وقتی برای شنا به آب زد در برابر دیدگان وحشت‌زده دوستانش غرق شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران،این حادثه تلخ در رودخانه خروشان «گاماسیاب هرسین» استان کرمانشاه زمانی رخ داد که روز 16 اردیبهشت ماه سال جاری گروهی از جوانان برای تفریح به منطقه ممنوعه رودخانه رفته بودند.

پسر 21 ساله بی‌توجه به تابلوی هشدار دهنده به ‌حاشیه رودخانه رفت تا شنا کند و دقایقی بعد دوستان «مرتضی رضایی مهر» با شنیدن فریادهای وی که در حال غرق شدن بود به وحشت افتادند و شوکه شدند.

لحظاتی پس از این حادثه تلخ نیروهای امدادی در کنار رودخانه حاضر شدند و به جست‌وجوی قربانی پرداختند.

در این میان «بهمن پرورش» غواص افتخاری کرمانشاهی که از سوی پاسگاه انتظامی «پل چهر» شهرستان هرسین در جریان این حادثه قرار گرفته بود خود را به رودخانه رساند و پس از جست‌وجو در مخوف‌ترین منطقه آبی غرب کشور، سرانجام توانست پیکر بی‌جان پسر جوان را از آب بیرون بکشد.

پرورش با ابراز تأسف از این حادثه غمناک به شوک گفت: آبان‌ماه سال 91 که آب رودخانه‌ها فروکش کرده بود زیر این پل پاکسازی شد و تورها و سیم قلاب‌های فراوانی که از ماهیگیران سهل‌انگار به‌جا مانده بود پاکسازی شدند.

وی گفت: متأسفانه افراد به هیچ‌عنوان به تابلوها توجهی نمی‌کنند.

بنابر این گزارش با فرا رسیدن فصل گرما خانواده‌ها باید مراقب باشند و در مناطقی که تابلوهای خطر غرق شدن دارد، به هیچ عنوان شنا نکنند تا با این حوادث غمناک رخ ندهد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4681s, 18q