عکس/سیزدهمین جشنواره غذای خیریه رعد در راه است

۱۳۹۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۶ - کد خبر: 112194

سلامت نیوز: به منظور حمایت از آموزش، توانبخشی و اشتغال کارآموزان و هنرجویان مجتمع رعد جشنواره غذای خیریه رعد هفته آینده در ساختمان این مؤسسه به مدت 3 شب برگزار خواهد شد.

به گزارش سلامت نیوز،سیزدهمین جشنواره غذای خیریه رعد با مشارکت گروه همیاری بانوان و جوانان از تاریخ چهارشنبه 31 اردیبهشت تا جمعه 2 خرداد پذیرای نیکوکاران شهرمان خواهد بود.

جشنواره

بر اساس این گزارش اغلب خانواده های محلات اطراف مجتمع رعد با هدف کمک به آموزش توان‌یابان جسمی حرکتی مجتمع رعد در جشنواره غذای خیریه شرکت می کنند و ضمن سپری کردن چند ساعتی در محیطی دوستانه و خانوادگی از نزدیک با فعالیت های مؤسسه آشنا می شوند و همچنین شاهد توانایی های هنرجویان رعد خواهند بود.

در این جشنواره شهروندان نیکوکار، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های صنایع غذایی، گروهی از رستوران‌های به نام شهر حضور خواهند یافت و لذیذترین نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های خود را برای پذیرایی از بازدیدکنندگان تهیه و تقدیم شرکت کنندگان می‌کنند، همچنین گروه‌ بانوان نیکوکار رعد با عرضه غذا‌های خانگی مزه لذیذ و کیفیت خوب غذا های محلی را به خریداران عرضه می کند.

جشنواره

جشنواره غذای خیریه رعد از ساعت 5 بعد ازظهر تا 11 شب پذیرای بازدیدکنندگان، نیکوکاران و شهروندان تهرانی بود و مجتمع رعد از علاقه‌مندان دعوت به عمل می‌آورد برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط حضور در جشنواره و نحوه رزرو بلیت ورودی با روابط عمومی مجتمع رعد به شماره 88371096 تماس حاصل نمایند یا به نشانی تهران، شهرك غرب، فاز ،۲ خيابان هرمزان، خيابان پيروزان جنوبي شماره ۷۴ مراجعه کنند.

اطلاعات بیشتر در سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی ww.raad-charity.org در دسترس بازدیدکنندگان خواهد بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.12679s, 18q