5000 نفر در​ دام ​یک کلاهبردار

۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۷ - کد خبر: 112235

سلامت نیوز: مردی که با راه‌اندازی شرکت فروش خودرو از 5000 نفر در تهران کلاهبرداری کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انــقلاب ناحیه 2 تهران، از مدیر یک شرکت بازرگانی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی گفت: قصد خرید یک خودروی پژو را داشتم و از طریق آگهی روزنامه ای، به دفتر یک شرکت که در زمینه فروش خودروهای اقساطی فعالیت می کرد، مراجعه کردم.

وی اضافه کرد: پس از توافق با مدیر شرکت، هشت میلیون تومان به حساب وی واریز کردم و قرار شد بقیه را پس از تحویل خودرو، اقساطی پرداخت کنم.

شاکی اضافه کرد: با گذشت دو ماه، خبری از تحویل خودرو نشد و وقتی برای بررسی موضوع به دفتر شرکت رفتم، مشاهده کردم افراد مختلفی مقابل دفتر شرکت تجمع کرده اند که آنها نیز موفق به دریافت خودروهای خود نشده اند.

با تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد صاحب شرکت از چندی پیش به بهانه فروش خودروهای اقساطی و تبلیغات گسترده در یک محل اجاره ای، مردم را فریب داده و تاکنون از 5000 نفر صدها میلیون تومان کلاهبرداری کرده و فراری است.

تحقیقات گسترده پلیس برای دستگیری متهم فراری در حالی ادامه دارد که ماموران متوجه شدند آگهی این شرکت تقلبی همچنان در یکی از روزنامه ها منتشر می شود و افراد بسیاری به حساب شرکت پول واریز می کنند.

بنا بر این گزارش، روز گذشته دستور قضایی برای دستگیری متهم و توقف انتشار این آگهی در یکی از روزنامه ​ها صادر شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.19538s, 18q