افزایش ویژه حقوق پرستاران تکذیب شد

۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۹ - کد خبر: 112675

سلامت نیوز: رییس کل سازمان نظام پرستاری هرگونه افزایش ویژه حقوق پرستاران، جدای از سایر گروه‌های تیم سلامت را تکذیب کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، محمد میرزابیگی با اشاره به برخی حرف و حدیث‌های شنیده شده در خصوص افزایش دریافتی پرستاران به صورت ویژه، گفت: هیچ اتفاق خاصی در پرستاری جدای از مجموعه کارکنان نظام سلامت نیفتاده است و کسانی که می‌گویند 40 درصد به حقوق پرستاران افزوده شده است، بهتر است بگویند این افزایش در کجا رخ داده است.

وی افزود: اگر منظور همان 20 درصد افزایش حقوقی است که دولت برای کارکنان در نظر گرفته است، در حقیقت تغییرات معمول است که برای همه گروه‌ها لحاظ شده و بنده به عنوان کسی که در جریان ریز امور پرستاری است، اعلام می‌کنم هیچ اتفاق خاص و ویژه‌ای در زمینه حقوق پرستاران نیفتاده است.

رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به ادعای برخی گروه‌های تیم سلامت مبنی بر افزایش حقوق پرستاران به صورت خاص، ادامه داد: از همه گروه‌های نظام سلامت خواهش می‌کنم که در رابطه با اخباری که می‌شنوند تأمل و تعمق بیشتری داشته باشند و پس از به دست آوردن صحت و سقم کامل خبر، نسبت به آن قضاوت کنند.

وی افزود: ما نیز شنیده‌ایم که مسئولان محترم در صدد هستند تا به منظور افزایش انگیزه خدمت در گروه‌های مختلف نظام سلامت، به صورت عادلانه در نظام پرداخت کارکنان تیم سلامت، بازنگری کنند که در این صورت نیز تمام گروه‌های تیم سلامت مشمول آن می‌شوند و اینگونه نیست که برای پرستاران به صورت جداگانه اتفاق ویژه‌ای بیفتد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.52132s, 19q