عملیات دستگیری توزیع کنندگان بنزین آلوده کی شروع می شود؟!

۱۳۹۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱ - کد خبر: 112803
عملیات دستگیری توزیع کنندگان بنزین آلوده کی شروع می شود؟!

سلامت نیوز: الان چند ماه است که مقامات رسمی در وزارتخانه های بهداشت، نفت و سازمان حفاظت محیط زیست می گویند که به دستور مسوولانی در دولت قبل، بنزین آلوده پتروشیمی در کل کشور توزیع شده و عده زیادی دچار آسیب های جسمانی ناشی از آن بنزین خطرناک شدند ولی کسی با متهمان این پرونده برخورد نکرده است.

عصرایران نوشت: 1 - چند جوان که دقایقی رقصیده و فیلم رقص شان را در فضای مجازی منتشر کرده بودند، ظرف 6 ساعت توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند و به سرعت، پشت به دوربین همانند قاچاقچیان مواد مخدر در تلویزیون ملی علیه خود مصاحبه کردند.

2 - الان چند ماه است که مقامات رسمی در وزارتخانه های بهداشت، نفت و سازمان حفاظت محیط زیست می گویند که به دستور مسوولانی در دولت قبل، بنزین آلوده پتروشیمی در کل کشور توزیع شده و عده زیادی دچار آسیب های جسمانی ناشی از آن بنزین خطرناک شدند ولی کسی با متهمان این پرونده برخورد نکرده است.
حال عملیات 6 ساعته برای دستگیری خاطیان توزیع بنزین آلوده کی شروع می شود و کی پشت به دوربین درباره کارهایشان توضیح خواهند داد؟ خدا می داند!

3 - علی علیه السلام یکی از علل ناکامی حکومت ها را " "تضییع الاصول والتمسك بالفروع" می دانند، یعنی کارهای مهم را رها کردن و چسبیدن به امور فرعی.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.7585s, 19q