شکار مار یک و نیم متری در خودروی سواری

۱۳۹۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۵ - کد خبر: 112804

سلامت نیوز: سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج، گفت: یک حلقه مار یک و نیم متری در داخل خودروی سواری پیکان صید شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مرتضی سنندجی اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پیکان که از مسیر ترمینال مسافربری تهران به سمت میدان 12 فروردین در حال حرکت بود، که راننده‌ی خودرو عقبی متوجه وجود یک حلقه مار در زیر باک این خودرو می‌شود.

وی اظهار کرد: بلافاصله این شهروند، راننده‌ی پیکان سواری را از وجود یک حلقه مار مطلع کرد و خودروی پیکان در میدان 12 فروردین توقف کرده و راننده این خودرو با این سازمان تماس گرفتند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج، یادآور شد: بلافاصله پس از تماس نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان به محل اعزام شده و با توجه به اینکه مار در زیر ماشین مخفی شده بود هم‌چنین با توجه به ازدحام زیاد جمعیت به سختی مار یک و نیم متری را از زیر ماشین بیرون آوردند.

سنندجی با بیان اینکه در یکماه اخیر این دومین مورد ورود مار به منازل و خودرو است به شهروندان توصیه کرد حین بازگشت از طبیعت وسائل و جعبه‌ی خودرو خود را بازدید کنند.

وی از آزادسازی این دو حلقه مار در دامن طبیعت خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان در اینگونه موارد خودسرانه اقدام نکند و مراتب را از طریق شماره‌ی تماس 125 به این سازمان اطلاع دهند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.47196s, 18q