000000000000000000000 نقطه سرخط /گشت و گــزار در عالم حافظه پريشي

۱۳۸۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11284
000000000000000000000 نقطه سرخط  /گشت و گــزار در عالم حافظه پريشي

خانم بهروزي سردبير اين برنامه گفت : اين برنامه با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .
ايشان در مورد ضرورت يك برنامه طنز در حوزه سلامتي گفت : روانكاوي سنتي هرچه داراي مزاياي بي شماري است و امروزه جاي خود را به روش ها و شيوه هاي جديد درمان از جمله تئاتر درماني ، رنگ درماني ، موسيقي درماني ،  كتاب درماني ، خنده درماني و 000000 داده است و اين شيوه ها نه تنها به موفقيت هاي بسياري دست يافته و حتي بهبودي كامل را در بيماراني كه مورد آزار و اذيت هاي احساسي قرار گرفته اند را بهبود بخشيده است .
ايشان در مورد انگيزه ساخت اين برنامه گفت : برنامه « نقطه سرخط » به اين معناست كه نگاه كهنه را با يك نقطه به پايان برسانيم و نگاه تازه را از سرخط ترويج كنيم .
ايشان در مورد آيتم هاي مختلف برنامه گفت : ما در اين برنامه با دعوت از هنرمندان همچون سعيد پيردوست ،           سيامك انصاري و 000000  به بررسي خنده درماني از طريق رسانه مي پردازيم . همچنين بخشي خبرهاي اينترنتي به خبرهاي شاد و مفرح مي پردازد و آقاي جواد انصاري گزارشگر طنز راديو به پخش گزارشهاي مفرح مي پردازد . همچنين با بخش تكه هايي از صداهاي فيلم طنز به تداعي اين فيلم در ذهن شنوندگان مي پردازيم .
اين برنامه اين هفته جمعه با حضور اقاي رامبد جوان  هنرپيشه و سردبيري خانم بهروزي و تهيه كنندگي آقاي يوسفي ساعت   20 /11   تا  45 / 12  پخش مي شود .     

گشت و گــزار در عالم حافظه پريشي

يك وكيل موفق به دليل مشغله هاي زياد كار و زندگي فرصت كافي براي استراحت ندارد . دوستش كه پزشك است به او هشدار مي دهد كه اگر وقتي را براي استراحت كردن در نظر نگيرد ممكن است دچار فراموشي شود . وكيل صحبت او را جدي نمي گيرد تا اينكه يك روز صبح 0000
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي  روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
 اين برنامه   روز جمعه 21 تير ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم وزيري زاده و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.74896s, 18q