عکس/واژگونی مرگبار بلوک بتنی

۱۳۹۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۶ - کد خبر: 112842

سلامت نیوز: این حادثه به دنبال افتادن بلوک بتنی که شهرداری به منظور اجرای ماده 100 مقابل مغازه‌ای در خیابان شریعتی جنوبی روبروی دانشکده پرستاری قرار داده بود، اتفاق افتاد.

حسین اکبری شهردار منطقه 3 تبریز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جزئیات این حادثه گفت: از ماه‌ها پیش با مشاهده تخلف ساختمانی یکی از شهروندان در مسیر خیابان شریعتی، در راستای اجرای احکام و قوانین برخورد با متخلفان، مانع فیزیکی در مقابل ملک مورد تخلف در مسیر خیابان شریعتی، ایجاد شده بود، اما متاسفانه مالک متخلف بی آن که در صدد جبران تخلف خود باشد، به طور خودسرانه اقدام به فک پلمب کرد.

وی افزود: به گفته شاهدان محلی، جابجایی مانع فیزیکی توسط مالک، باعث سقوط بلوک بتنی روی پدر و دختر شد.

این حادثه به دنبال افتادن بلوک بتنی که شهرداری به منظور اجرای ماده 100 مقابل مغازه‌ای در خیابان شریعتی جنوبی روبروی دانشکده پرستاری قرار داده بود، اتفاق افتاد.
اکبری ادامه داد: احکام صادره از سوی کمیسیون ماده صد، حکم قضایی است که توسط نمایندگان دادگستری، استانداری و شورای اسلامی شهر صادر می‌شود.

گفتنی است در شهر تبریز، حدود 16 هزار پرونده ماده 100وجود دارد که اخیراً شهردار تبریز با هماهنگی دادگستری و دیوان عدالت اداری در صدد حل مشکل شهروندان و تعیین و تکلیف این پرونده‌ها شده است.

حادثه در تبریز-سقوط بلوک بتنی روی دختر 17 ساله

حادثه در تبریز-سقوط بلوک بتنی روی دختر 17 ساله

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.78121s, 18q