شوهركشي با همدستي دو مرد ديگر

۱۳۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳ - کد خبر: 113310

سلامت نیوز: زني كه با همدستي دو مرد ديگر نقشه قتل همسرش را طراحي و اجرا كرده بود، دستگير شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، حدود يك ماه پيش در نهم ارديبهشت ماه، مردي هراسان با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و از كشف جسد خون‌آلود مردي در لاي يك پتو خبر داد.

اين مرد در تماس خود آدرس كشف جسد را جنگل‌هاي اطراف شهرستان شفت اعلام كرد و از ماموران خواست كه خود را به محل برسانند. تيمي از ماموران كلانتري در محل حاضر شده و بررسي‌هاي خود را آغاز كردند.

دقايقي بعد بازپرس قتل هم خود را به محل رساند و پس از انجام تحقيقات اوليه به دستور بازپرس جسد براي انجام تحقيقات بيشتر و شناسايي هويت به پزشكي قانوني منتقل و پيگيري پرونده هم به كارآگاهان جنايي پليس آگاهي گيلان واگذار شد.

تحقيقات كارآگاهان در محل كشف جسد و نتايج بررسي‌هاي اوليه پزشكي قانوني حاكي از اين بود كه اين فرد به هويت معلوم بر اثر اصابت ضربات يك شئ برنده به شكم و شاهرگش كه به احتمال زياد چاقو بوده به قتل رسيده و حدود 25 سال سن دارد.

اين اطلاعات فرضيه قتل عمد را به يقين تبديل كرد و به همين دليل كارآگاهان تحقيقات خود را روي نزديكان و آشنايان مقتول متمركز كردند و در نتايج آن متوجه معاشرت‌هاي غيرعادي و خارج از چارچوب همسر مقتول شدند كه اين موضوع شك كارآگاهان را برانگيخت و آنها براي تحقيقات بيشتر اين زن جوان را به مقر انتظامي احضار كردند.

همسر مقتول پس از حضور در مقر پليس در حالي كه خود را شوك‌زده و غمگين از مرگ شوهرش نشان مي‌داد منكر هرگونه اطلاع از عاملان احتمالي مرتبط با قتل همسرش شد و حتي از ماموران خواست كه قاتل يا قاتلان را زودتر دستگير كنند تا كمي دلش آرامش بگيرد! تحقيقات ماموران از اين زن چندين مرحله ديگر ادامه يافت و او هربار خود را بي‌اطلاع نشان مي‌داد تا اينكه سرنخ‌هاي جديدي از محل زندگي مقتول و مرد ديگري به دست آمد كه اين زن با وي ارتباط داشته است.

كارآگاهان بار ديگر به تحقيق از همسر مقتول پرداخته و با شيوه‌هاي تخصصي ماجراي ارتباطش با مرد دوم را مطرح كردند كه ناگهان رفتار اين زن تغيير كرد و تناقض در گفته‌هايش آشكار شد، سرانجام همسر مقتول لب به اعتراف گشود و پرده از جنايتي هولناك برداشت.

اين زن در اعترافات خود به قتل همسرش با همدستي دو مرد ديگر اعتراف كرد و به كارآگاهان گفت: « مدتي بود كه با مردي آشنا شده و با وي ارتباط داشتم و مادرم نيز از اين موضوع با خبر بود، ديگر علاقه‌يي به زندگي با همسرم نداشته و از او خسته شده بودم تا اينكه با همفكري اين مرد تصميم به قتلش گرفتم. بنا شد من به تنهايي او را به قتل برسانم بنابراين قرص برنج خريده و آن را در دوغ همسرم حل كردم اما اين قرص اثر نكرد و تنها حالت مسموميت به او دست داد.»

اين زن در ادامه اعترافاتش به كارآگاهان گفت: «موضوع را به مرد مورد علاقه‌ام اطلاع دادم و نقشه‌يي ديگر طراحي كرديم، قرار شد تا قبل از آمدن همسرم به خانه او به خانه ما بيايد و در كمد مخفي شود و پس از آن من دعوايي صوري به راه بيندازم و با ضربه چاقو همسرم را به قتل برسانم اما زماني كه همسرم به خانه آمد خيلي زود به خواب رفت و من از روي پتو چند ضربه چاقو به شكمش وارد كردم اما ضربات من موثر نبود و همسرم چاقو را از من گرفت كه در اين بين مرد مورد علاقه‌ام از كمد بيرون آمد و با گرفتن چاقو از دست همسرم ضربه‌يي به شاهرگش زد و كارش را تمام كرد.»

متهم دستگير شده ادامه داد: «پس از آن بر اساس نقشه‌يي كه داشتيم مرد مورد علاقه‌ام با دوستش تماس گرفت و با پيچيدن جسد در پتو، وي را با خودرو به جنگل‌هاي گيلان برده و رها كرديم.»

در ادامه اعترافات هولناك اين زن محل اختفاي دو متهم ديگر نيز در شهر رشت شناسايي و هر دو دستگير شدند كه آنها نيز ضمن پذيرش بزه انتسابي به همدستي با اين زن در انجام جنايت اعتراف كردند.

سرهنگ فلاح كريمي، رييس پليس آگاهي گيلان با تاييد اين ماجرا گفت: «با اعترافات سه متهم، هر سه آنها با پرونده تشكيل شده براي ادامه روند رسيدگي به جرم روانه دادسرا شدند.» او ادامه داد: «ارتباط پنهاني و عدم پايبندي به اخلاق چنين نتايجي را به دنبال خواهد داشت و براي پيشگيري از اين موارد خانواده‌ها نقش مهمي بر عهده دارند.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.14806s, 18q