محمدرضا داودآبادی معاون دانشجویی وزیر بهداشت شد

۱۳۹۳/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۰ - کد خبر: 113795

سلامت نیوز: با حکم وزیر بهداشت، محمدرضا داودآبادی به جای محمد حسین آیتی به عنوان معاون امور دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت منصوب شد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، محمدرضا داودآبادی به جای محمدحسین آیتی به سمت معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت منصوب شد.

محمدرضا داودآبادی پزشک عمومی و رئیس هیئت مدیره جامعه قاریان قرآن مشهد بوده است.

داودآبادی مدیر مرکز پژوهشی آیات، عضو منتخب شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور، عضو کمیسیون تبلیغ و ترویج شورای توسعه فرهنگ قرآنی، مسئول کمیته قرآن و مؤسسات کمیسیون تبلیغ و ترویج شورای توسعه فرهنگ قرآنی و عضو اتاق فکر صدا و سیما نیز هست.

تهیه اساسنامه انجمن خادمان قرآن ایران به سفارش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضویت در تیم پژوهشی پروژه طبقه‌بندی عناصر جامعه قرآنی، عضویت در تیم طراحی مدلهای آموزش نخبگان و کلاسیک و آکادمیک کردن دوره‌های آموزشی فرهنگی و عضویت در تیم طراحی مدلهای توسعه یافته تبلیغ و ترویج قرآن کریم نیز از جمله فعالیتهای گذشته داوود آ‌بادی است.


محمد حسین آیتی در دوره مسئولیت مرضیه وحید دستجردی به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت جایگزین فرحناز ترکستانی در این سمت شد.معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز در زمان وزارت وحید دستجردی احیا شده بود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.12738s, 18q