حریق در برج 25 طبقه خیابان شریعتی

۱۳۹۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۹ - کد خبر: 113885

سلامت نیوز: یک تانکر 6 هزار لیتری گازوئیل در طبقه منفی 3 این برج دچار حریق شده بود که دود حاصل از آن از تمام خیابان شریعتی قابل رویت بود.


سخنگوی سازمان آتش نشانی با اعلام این که برج 25 طبقه ای در حال ساخت در خیابان شریعتی دچار حریق شد گفت: آتش نشانان توانستند 60 کارگر را از میان دود آتش نجات دهند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 5:55 صبح امروز آتش سوزی در یک ساختمان در حال ساخت به سازمان آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله 6 ایستگاه به همراه دو نردبان و دو دستگاه خودروی تجهیزات تنفسی به محل حادثه در سه راه ضرابخانه اعزام شدند.

وی ادامه داد: حریق در یک برج 25 طبقه در حال ساخت که دارای 7 طبقه منفی بود رخ داده و در حال گسترش بود.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، یک تانکر 6 هزار لیتری گازوئیل در طبقه منفی 3 این برج دچار حریق شده بود که دود حاصل از آن از تمام خیابان شریعتی قابل رویت بود.

ملکی با اعلام اینکه تعداد زیادی کارگر در منفی یک و منفی دو حضور داشتند تاکید کرد: بسیاری از این افراد خودشان در لحظات اولیه آتش سوزی از ساختمان خارج شده و آتش نشانان نیز 60 نفر دیگر را از میان دود آتش خارج کردند. 2 کارگر نیز که آسیب دیده بودند به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه این عملیات ساعت 9 به پایان رسید افزود: دو آتش نشان در این حادثه دچار سوختگی جزئی شدند که در محل به صورت سرپائی مداوا شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.21498s, 18q