شهریاری خبر داد

دستور رئیس مجلس به کمیسیون بهداشت برای بررسی موضوع بنزین‌های آلوده

۱۳۹۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۹ - کد خبر: 114239
دستور رئیس مجلس به کمیسیون بهداشت برای بررسی موضوع بنزین‌های آلوده

سلامت نیوز: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس مجلس به این کمیسیون برای بررسی موضوع بنزین‌های آلوده خبر داد.

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: آقای لاریجانی از کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواسته بررسی جامعی درباره ی موضوع آلایندگی بنزین‌های تولید داخل و تاثیر آن بر سلامت مردم انجام دهد. بر این اساس کمیسیون بهداشت به موضوع بنزین‌های آلوده ورود کرده است.

وی افزود: دبیر نظارتی کمیسیون بهداشت و درمان مامور جمع آوری اطلاعاتی در این رابطه شده تا بعد از گردآوری اطلاعات با حضور مسئولین و کارشناسان مربوطه در این باره تشکیل جلسه دهیم و درباره‌ی آلاینده بودن یا نبودن بنزین‌های تولید داخل به جمع بندی برسیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس خاطر نشان کرد:‌ البته اشکالی که وجود دارد این است که ما باید اطلاعات از خود سازمان استاندارد بگیریم که بعضا اطلاعات دقیقی دراین مجموعه وجود ندارد و اگر هم باشد ممکن است مشکلی در ارائه آن وجود داشته باشد البته خود وزارت نفت هم باید راجع به پتروشیمی‌ها اطلاعاتی به ما ارائه کند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد: با توجه به مسائل حاشیه‌ای که درباره‌ی آلاینده بودن بنزین مطرح است و هر کس ، دیگری را متهم می‌کند جمع بندی نهایی در این رابطه قطعا کار ساده‌ای نیست اما به هر حال کمیسیون درحال جمع آوری اطلاعات در این رابطه است.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.33712s, 19q