زاویه پنهان/زندگي زيباست/دوباره نگاه کن

۱۳۸۷/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11429
زاویه پنهان/زندگي زيباست/دوباره نگاه کن
این برنامه با حضور آقای دکتر حسین علی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی به موضوع بررسی تبلیغات کاذب استفاده از مکمل های غذایی و دارویی می پردازد . برنامه زاویه پنهان به سردبیری آقای سعید یوسفی و اجرای آقای دکتر بهرام بنده یزدانی  روزهای یک شنبه از ساعت  15 تا 16  پخش می شود .
زندگي زيباست
عنوان برنامه‌اي است از گروه نيمروزي راديو سلامت که به موضوع زيبا انديشيدن ، زيبا نگاه کردن و زيبا عمل کردن مي‌پردازد.
خانم بهروزي سردبير اين برنامه گفت: اگر به زندگي در کنار تمام مشکلاتي که دارد زيبا نگاه کرد نه تنها تمام مشکلات حل مي‌شود بلکه تفکرات منفي نيز از بين مي‌رود.
ايشان در مورد آيتم‌هاي برنامه گفت: اين برنامه شامل آيتم هاي زندگي را با آواز بخوان ، عشق،‌برداشتن سدهاي من و منيت،‌لطف خداوند و دستهاي شفا و غيره مي‌باشد.
اين برنامه به کارناسي آقاي مسيحا برزگر، شاعر و مترجم کتابهاي جبران خليل جبران و سردبيري خانم بهروزي هر روز ساعت 10 صبح پخش مي‌شود.
دوباره نگاه کن
عنوان برنامه‌اي است از گروه نيمروزي راديو سلامت که به مهارتهاي زندگي مي‌پردازد. خانم غياثي سردبير اين برنامه گفت: ما در اين برنامه به مسائل و مشکلات موجود در زندگي پرداخته و راههاي مقابله با آن را از قبيل کنترل خشم مديريت زمان ، توانايي هاي مختلف آموزش مي‌دهيم.
اين برنامه فردا يکشنبه 30 تيرماه به کارشناسي آقاي سيد آرش تقوي روانشناس به موضوع مهارت کنترل خشم مي‌پردازد.
دوباره نگاه کن روزهاي 2 شنبه ساعت 12 پخش مي شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
عرفان
واقعا ممنون شماره رو قرار دادید
مهناز قیصری
با سلام وخسته نباشید عاجزانه تقاضا دارم اگه شماره تلفن یا آدرسی از دکتر سید آرش تقوی دارید برام بفرستید
سید آرش تقوی
دفتر شرق تهران. خ دولت.
22776514
دفتر غرب تهران. سعادت آباد
88361969
سپیده امامی
با سلام . من خیلی اشتیاق دارم مشاوره بگیرم از آقای دکتر سید آرش تقوی . هر چی جستجو کردم مرکز مشاوره و یا مطب ایشان را پیدا نکرم . تقاضا دارم من رو راهنمایی بفرمایید مطب یا مرکزی که ایشون در آن هستند به من معرفی فرمایید صمیمانه سپاسگزارم .
6.20818s, 21q