تومور خنده‌آور در مغز کودک بولیویایی!

۱۳۹۳/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۹ - کد خبر: 114401

سلامت نیوز: پزشک معالج این کودک گفت: مردم زمانی که برای اولین بار با این کودک روبرو می‌شدند تصور می‌کردند، او دختر بی‌ادبی است اما در بررسی‌های انجام شده دلیل اصلی این رفتار او ناشی از وجود تومور مغزی عنوان شد.


همیشه می‌شنویم که خنده بهترین درمان است اما خنده‌های مداوم یک کودک شش ساله بولیویایی نشانه سلامتی او نیست بلکه یک تومور مغزی عامل این خنده‌های غیرقابل کنترل است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پزشکان، این کودک بولیویایی از خنده‌های غیرقابل کنترل و نابجا رنج می‌برد که پزشکان در ابتدا تصور می‌کردند از مشکلات رفتاری این کودک ناشی می‌شود.

پزشک معالج این کودک گفت: مردم زمانی که برای اولین بار با این کودک روبرو می‌شدند تصور می‌کردند، او دختر بی‌ادبی است اما در بررسی‌های انجام شده دلیل اصلی این رفتار او ناشی از وجود تومور مغزی عنوان شد.

پس از آنکه این کودک تحت اسکن مغزی قرار گرفت پزشکان مشاهده کردند یک تومور کوچک و خوش‌خیم در قسمت لوب گیجگاهی او قرار دارد. به همین دلیل انجام عمل جراحی را پیشنهاد دادند.

به گزارش لایوساینس، پزشکان اظهار داشتند: پس از خارج کردن تومور وضعیت جسمی کودک به حالت طبیعی بازگشت و خنده‌های غیرقابل کنترل او برطرف شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.2128s, 18q