وظایف شهرداری در هنگام طوفان پیش‌بینی نشده بود

۱۳۹۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۰ - کد خبر: 114492

سلامت نیوز: رئیس شورای شهر تهران، گفت: در مورد حادثه طوفان تهران كه منجر به مرگ و مصدومیت چند نفر ار شهروندان شد، موضوع كاملا روشن نیست كه بتوانیم ورود جدی كنیم.

احمد مسجد جامعی در پاسخ به اینکه «آیا شورای شهر تهران برای مصدومان حادثه توفان همانند حادثه آزادگان پیگیری‌های لازم را در دستور کار خود دارد؟» اظهار کرد: قواعد و قوانین حادثه آزادگان با حادثه طوفان تفاوت دارد.او با بیان اینکه اگر مصدومیت شهروندان در سطح شهر در شرایط عادی رخ دهد موضوع تفاوت دارد، تصریح کرد: برای سیل و زلزله قواعد خاصی پیش بینی شده و برای شهرداری‌ها نیز وظایفی تعیین شده است اما در مورد طوفان چنین چیزی پیش بینی نشده است.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در حادثه طوفان ابهامی وجود دارد، تاکید کرد: از شهرداری تهران خواسته‌ایم میزان خسارات وارده را در این حادثه برآورد کند و پاسخگو باشد.

وی با بیان اینكه از کمیسیون سلامت شورا خواسته‌ایم برآوردی از میزان خسارت حادثه طوفان تهیه کند تا در قالب یک تبصره بودجه مورد نیاز تصویب شود، اعلام كرد: شفافیت قانونی حادثه توفان در حد اسکانیا نیست. در حادثه واژگونی اتوبوس اسكانیا کاملا همه چیز مشخص است كه مقصر کیست.

منبع:ایلنا

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.10563s, 18q