عمو بن/نقطه سرخط/با نخبگان سلامت

۱۳۸۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11554
عمو بن/نقطه سرخط/با نخبگان سلامت

برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي  روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
 اين برنامه   روز جمعه 4 مرداد ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم سارا شریفی  و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

   نقطه سرخط  
عنوان برنامه اي است شاد مفرح كه در قالب هنري ، اجتماعي و 0000  به روان درماني مي پردازد .
خانم بهروزي سردبير اين برنامه گفت : اين برنامه با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .
ايشان در مورد ضرورت يك برنامه طنز در حوزه سلامتي گفت : روانكاوي سنتي هرچه داراي مزاياي بي شماري است و امروزه جاي خود را به روش ها و شيوه هاي جديد درمان از جمله تئاتر درماني ، رنگ درماني ، موسيقي درماني ،  كتاب درماني ، خنده درماني و 000000 داده است و اين شيوه ها نه تنها به موفقيت هاي بسياري دست يافته و حتي بهبودي كامل را در بيماراني كه مورد آزار و اذيت هاي احساسي قرار گرفته اند را بهبود بخشيده است .
ايشان در مورد انگيزه ساخت اين برنامه گفت : برنامه « نقطه سرخط » به اين معناست كه نگاه كهنه را با يك نقطه به پايان برسانيم و نگاه تازه را از سرخط ترويج كنيم .
ايشان در مورد آيتم هاي مختلف برنامه گفت : ما در اين برنامه با دعوت از هنرمندان  به بررسي خنده درماني از طريق رسانه مي پردازيم . همچنين بخشي خبرهاي اينترنتي به خبرهاي شاد و مفرح مي پردازد و آقاي جواد انصاري گزارشگر طنز راديو به پخش گزارشهاي مفرح مي پردازد . همچنين با بخش تكه هايي از صداهاي فيلم طنز به تداعي اين فيلم در ذهن شنوندگان مي پردازيم .
اين برنامه اين هفته جمعه 4 مرداد با حضور اقاي رامبد جوان  هنرپيشه و سردبيري خانم بهروزي و تهيه كنندگي آقاي يوسفي ساعت   20 /11   تا  45 / 12  پخش مي شود .  
  
با نخبگان سلامت
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که باحضور یکی از نخبگان پزشکی به مرور خاطرات دروان کودکی تا حال ایشان پرداخته میشود و روند پیشرفت او از کودکی تا مدارج عالی تحصیلی وی بررسی می شود . این برنامه جمعه 4 مرداد با حضور دکتر پیمان عشقی فوق تخصص خون و انکولوژی ساعت 15 پخش میشود 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.40322s, 18q