ماجراي سرقتهاي ميليوني پدر با همکاري فرزند خردسالش

۱۳۹۳/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۵ - کد خبر: 115671

رييس پليس آگاهي آذربايجان شرقي از دستگيري پدر و پسري خبر دادکه بر اساس يک نقشه از پيش طراحي شده به 18 فقره سرقت مشابه دست زده بودند.سرهنگ صابر عباسزاده ضمن اعلام اين خبر گفت: درپي وصول پرونده ازکلانتري 16کلانشهر تبريز مبني بر کش روي از دخل يک مغازه توسط پدر و پسرناشناس و به دنبال تحقيقات انجام شده پيرامون چند پرونده سرقت بدين شيوه پليس وارد ماجرا شد.

در تحقيقات مشخص گرديد که اين نوع سرقت با شگردهاي وي منطبق است. با توجه به حساسيت موضوع و سابقه دار بودن متهم، موضوع بصورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرارگرفت. اين مقام انتظامي افزود: پس ازوصول پرونده به پايگاه آگاهي تصاوير دوربين مداربسته مغازه (محل وقوع) اخذ و بررسي شد که دربازبيني آن مشخص شد سارق به هويت معلوم همراه فرزند خردسالش وارد مغازه شده و درخواست کالايي مي نمايند که کالاي درخواستي درمغازه وجود نداشته است.

لذا به بهانه اي صاحب مغازه را جهت نشان دادن جنس مورد درخواستي که در مغازه همسايه وجود دارد بيرون کشيده و در اين لحظه پسرخردسال وي واردمغازه شده واقدام به دخل زني مي نمايد.

وي اعلام کرد: که باهماهنگي قضايي وسلسله مراتب فرماندهي پس از يک هفته تعقيب مراقبت متهم به همراه پسرش در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و به اين پليس انتقال يافت و و به 18 فقره سرقت اعم ازدخل زني وکش روي اعتراف کرد.

سرهنگ عباس زاده گفت: در تحقيقات بعمل آمده توسط کاراگاهان روشن شد متهم جهت جلب اطمينان به همراه فرزندش به مغازه ها مراجعه مي نموده ودريک فرصت مناسب اقدام به دخل زني مي کرده با راهنمايي متهم و مالباختگان شناسايي شده و صحنه هاي سرقت نيز بازسازي گرديد. گفتني است، ارزش ريالي اموال مسروقه حدود 350ميليون ريال مي باشد که پرونده پس ازتکميل به دادسرا احاله و متهمان باصدور قرار متناسب روانه زندان شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.84889s, 18q