میهمانان یک افطاری به رگبار بسته شدند!

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۳ - کد خبر: 116167

سلامت نیوز: شب شنبه گذشته مهمانان يک مراسم افطاري در حال خروج از رستوران بودند که ناگهان بين ۲نفر به خاطر اختلافات قبلي مشاجره لفظي رخ داد.
با بالاگرفتن اين مشاجره چند نفر از بزرگ ترها به عنوان ميانجي وارد موضوع شدند و ۲فرد مذکور را براي پايان دادن به مشاجره، به سمت خودروهايشان که در حاشيه بولوار شهيد فرامرز عباسي پارک بود، هدايت کردند و بدين ترتيب اين درگيري لفظي پايان يافت اما درحالي که تعدادي از مهمانان هنوز در بيرون از رستوران حضور داشتند ناگهان صداي وحشتناک گلوله هايي که از سلاح هاي جنگي و شکاري شليک مي شد رعب و وحشتي را در محل ايجاد کرد و هرکدام از افراد حاضر و رهگذران به سويي گريختند.

در پي شليک هاي متعدد مهاجمان، ۵نفر بر اثر اصابت گلوله نقش بر زمين شدند و مهاجمان نيز سوار بر خودرو شدند و فرار کردند. افراد حاضر در محل با مشاهده اين صحنه خطرناک، بلافاصله با پليس و مراکز امدادي تماس گرفتند. دقايقي بعد مجروحان اين حادثه تلخ که حال برخي از آنان نيز به دليل خونريزي شديد و عوارض ناشي از اصابت گلوله وخيم بود به مراکز درماني منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند.

اين گزارش حاکي است: ماموران انتظامي نيز که پس از تماس شهروندان در محل حضور يافته بودند، تحقيقات خود را درباره چگونگي ماجرا و انگيزه مهاجمان مسلح آغاز کردند. در همين حال يک دستگاه خودروي سمند که جلد يک قبضه سلاح و مقداري گلوله و پوکه از داخل آن کشف شده بود توقيف و به مقر انتظامي منتقل شد.

با توجه به حساسيت و اهميت موضوع، پرونده «تيراندازي مهاجمان مسلح» به مجتمع قضايي شهيد قدوسي مشهد ارسال شد و توسط «قاضي موحدي راد» رسيدگي شد. در اين حال و به خاطر رعب و وحشتي که در محل شليک هاي مهاجمان ايجاد شده بود، قاضي شعبه ۸۰۵ مجتمع قضايي شهيد قدوسي، دستورات ويژه اي را براي شناسايي و دستگيري مهاجمان مسلح صادر کرد.

همچنين با بررسي هاي قضايي اين احتمال قوت گرفت که حادثه مقابل رستوران به خاطر اختلاف ملکي و در پي معامله يک واحد آپارتماني رخ داده است همچنين در ادامه تحقيقات مشخص شد يکي از افرادي که مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به شدت مجروح شده است رهگذري بوده که هنگام وقوع حادثه در حال عبور از آن مکان بوده است. اين درحالي است که يکي از مجروحان حادثه مذکور در بخش مراقبت هاي ويژه يکي از مراکز درماني مشهد بستري شده است.

بنابراين گزارش، به دستور مقام قضايي، ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي خراسان رضوي درحالي عمليات گسترده اي را براي دستگيري مهاجمان مسلح آغاز کرده اند که تاکنون ۶مظنون مورد بازجويي قرار گرفته اند. همچنين بررسي هاي بيشتر درباره اين حادثه تاسف بار بيانگر آن است که گلوله ها از سلاح شکاري و سلاح جنگي (برنو) شليک شده است. با توجه به سرنخ هاي به دست آمده و اظهارات شاهدان عيني، ضاربان و عاملان مسلح اين حادثه خونين تحت تعقيب دستگاه قضايي قرار گرفته اند.

منبع:روزنامه خراسان

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.16668s, 18q