در پي بمباران مراكز درماني غزه توسط رژيم صهيونيستي:

پزشكان در مقابل دفتر نمايندگي سازمان ملل در تهران تجمع مي‌كنند

۱۳۹۳/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۵ - کد خبر: 116322
پزشكان در مقابل دفتر نمايندگي سازمان ملل در تهران تجمع مي‌كنند

سلامت نیوز: پزشكان شاغل در سازمان تأمين‌اجتماعي در پي جنايت اخير رژيم صهيونيستي و بمباران بيمارستان‌ها و مراكز درماني غزه، ظهر امروز( چهارم مردادماه جاري) با تجمع در مقابل دفتر نمايندگي سازمان ملل در تهران اين اقدام وحشيانه را محكوم و طومار صادر شده عليه اين جنايت را تحويل مقامات سازمان ملل خواهند داد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره كل روابط عمومي سازمان تأمين‌اجتماعي، در طومار صادر شده پزشكان سازمان تأمين‌اجتماعي خطاب به بان‌كي مون دبيركل سازمان ملل متحد (un)، كميته بين‌المللي صليب سرخ (ICRC) و سازمان بهداشت جهاني (who) جنايات رژيم صهيونيستي در بمباران بيمارستان‌ها و مراكز درماني غزه و اقدامات جنايتكارانه اين رژيم نسبت به مردم مظلوم و بي‌دفاع فلسطين محكوم كردند.

در تجمع پزشكان سازمان تأمين‌اجتماعي به وحشي‌گري رژيم صهيونيستي در تعرض به بيمارستان‌ها و مراكز درماني كه براساس كنوانسيون‌هاي بين‌المللي در زمان جنگ مراكز درماني مصون هستند، اعتراض مي‌شود.

در اين تجمع اعتراضي كه ساعت 12 ظهر امروز در خيابان دروس، بلوار شهرزاد پلاك 8، نمايندگي سازمان ملل متحد در جمهوري اسلامي ايران با حضور خبرنگاران داخلي و خارجي برگزار مي‌شود، بيانيه صادر شده قرائت و بر دفاع از مردم مظلوم فلسطين تأكيد خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.71044s, 18q