بازداشت زوجي كه در منزل مسكوني‌ اقدام به سقط جنين مي‌كردند

۱۳۸۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11648
بازداشت زوجي كه در منزل مسكوني‌ اقدام به سقط جنين مي‌كردند
ابوالحسن رضايي در گفت‌وگو با ايسنا در تشريح اين پرونده اظهار كرد:‌ با وصول گزارشي مبني بر انجام سقط جنين در داخل منزل مسكوني در منطقه تهرانسر و بعد از انجام تحقيقات غير محسوس و تاييد صحت گزارش، اذن ورود به منزل به ماموران داده شد.

وي با اشاره به اين‌كه از منزل مسكوني اين زوج جنين سه ماهه‌اي كشف شده است، گفت: ماموران با ورود به منزل ابزارآلات، ‌داروي ‌انجام سقط و مقاديري داروهاي روان‌گردان كشف كردند و اين زوج دستگير و محل فعاليت آنها پلمپ شد.

رضايي با بيان اين‌كه اين زن دستگير شده مدعي شده است كه كار سقط را فرد ديگري انجام مي‌داده و او فقط محل را آماده و در اين رابطه از او پول دريافت مي‌كرده، افزود:تاكنون متهمان قادر به معرفي اين فرد نشده‌اند و احتمالا اين ادعا واهي است.

وي گفت: طبق بررسي مكالمات تلفني محل مشخص شد كه اين افراد فعاليت طولاني مدتي داشته‌اند.

بازپرس شعبه ششم دادسراي جرايم پزشكي با اشاره به اين‌كه اين زن و شوهر فاقد تخصص و بي سواد هستند، افزود: طبق ادعاي اين زوج، آنها صيغه‌ي 99 ساله دارند.

رضايي افزود: اتهام دخالت غيرمجاز در امور پزشكي و سقط جنين عمدي، ‌نگهداري ماهواره و تجهيزات استفاده از آن و نگهداري مواد روان گردان به متهمان تفهيم شده كه آنها پذيرفته‌اند و آخرين دفاع نيز اخذ شده است و متهمان با قرار قانوني روانه‌ي زندان شده و به زودي قرار مجرميت اين پرونده صادر و جهت رسيدگي به دادگاه ارسال مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.25412s, 18q