جمعیت مبارزه با دخانیات خواستار اجراي كامل قانون جامع مبارزه با دخانيات شد

۱۳۸۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11776
جمعیت مبارزه با دخانیات خواستار اجراي كامل قانون جامع مبارزه با دخانيات شد
روز گذشته نخستين گردهمايي اعضا جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات ايران با همكاري اداره كل سلامت شهرداري، سازمان داوطلبان هلال احمر جمهوري اسلامي ايران و بيمارستان مسيح دانشوري برگزار شد.

در اين گردهمايي، اعضاي جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات ايران با امضاي بيانيه‌اي ضمن قدرداني از تلاش‌هاي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي براي تصويب قانون «جامع كنترل و مبارزه ملي با دخانيات» و ابلاغ آن توسط رييس جمهور، اجراي كامل اين قوانين را از سوي مسوولان ذيربط خواستار شدند.

همچنين جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات ايران با اشاره به مضرات بسيار قليان و با توجه به روند رو به رشد مصرف آن در ميان جوانان، اقدام قاطعانه مسوولان در جهت جمع‌آوري و ممنوعيت استعمال قليان در اماكن عمومي را بيش از پيش ضروري عنوان كردند.

در ادامه اين بيانيه، اعضاي جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات با اشاره به فتاوي صادر شده در جهت حرام اعلام كردن استعمال دخانيات از سوي مراجع تقليد و با استناد به اعلام پزشكان و متخصصان از مضرات استعمال دخانيات، خواستار اعلام نظر مراجع عظام در اين باره شدند.

جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات ايران در پايان خواهان همكاري عموم ملت ايران، سازمان صدا و سيما و رسانه‌هاي گروهي براي فراهم‌سازي فضاي بدون دود شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.70869s, 18q