بزهکاری و نوجوانی/سیمرغ/طعم تندرستی/زير پوست شهر

۱۳۸۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11781
بزهکاری و نوجوانی/سیمرغ/طعم تندرستی/زير پوست شهر
خانم معصومی فرد سردبیر این برنامه گفت : طی آمار بدست آمده روند بزهکاری و ارتکاب جرم روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از رفتارهای کودکان و نوجوانان زمینه ای است که در آینده تبدیل به جرم اجتماعی شود ولی فرد یا والدین آن نسبت به آن بی اهمیت هستند . مانند دروغ گویی ، غیبت های پنهانی از مدرسه و ... که ما از طریق این برنامه و با حضور کارشناسان و روانشناسان آن را به مردم معرفی میکنیم .
برنامه بزهکاری و نوجوانی به کارشناسی دکتر محمدی روانشناس کانون اصلاح و تربیت روزهای چهارشنبه ساعت 13 پخش می شود این برنامه 23 مرداد به موضوع رشد شخصیت و تاثیر آن در بزهکاری میپردازد .

سیمرغ
عنوان برنامه ای است که اشعار و داستانهایی کهن پزشکی را مورد بررسی قرار می دهد .
خانم فرشته حسنی سردبیر این برنامه گفت :  در اشعار و کتب های ادبی کهن داستانهای بسیاری است که در مورد طبابت و درمان آن زمان وجود دارد که ما از طریق این برنامه آنها را به مخاطبان معرفی میکنیم .
این برنامه 23 مرداد به کارشناسی دکتر کزازی به پزشکی در مثنوی معنوی و بررسی داستان کنیزک و پادشاه میپردازد .
این برنامه هر روز ساعت 15/6 پخش می شود

طعم تندرستی
 عنوان برنامه ای است که به تغذیه و نقش آن بیماریها و رژیم های لاغری و چاقی می پردازد . این برنامه به کارشناسی آقای دکتر مظهری روز 23 مرداد به مووضع تغذیه و بیماریهای کبد میپردازد این برنامه چهارشنبه ها به سردبری رویا یمینی ساعت 15 پخش می شود .

  " زير پوست شهر"

زير پوست شهر عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روز چهار شنبه  با حضور آقای دکتر مساعدیان به موضوع ورزشهای رقابتی و المپیک  و با حضور دکتر ابراهیمی مقدم به موضوع انتخاب همسرو دوران نامزدی می پردازد .  اين برنامه به سردبيري و تهيه کنندگي خانم رويا يميني ساعت 15 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.83445s, 18q