افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در انتظار تصمیم معاون رئیس جمهور

۱۳۹۳/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۶ - کد خبر: 118160

سلامت نیوز: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی در انتظار تصمیم و ابلاغ معاونت نظارت راهبری و برنامه ریزی ریاست جمهوری است.

دکتر همایون هاشمی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: افزایش مستمری مددجویان سازمانهای حمایتی مانند بهزیستی باید به تصویب معاونت راهبری ریاست جمهوری برسد و پس از آن به دستگاههای ذیربط جهت اجرایی شدن ابلاغ شود و در غیر اینصورت نمیتوانیم مستمری ها را افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه مستمری مددجویان بهزیستی طی دو سال گذشته افزایش یافته است ، گفت: این درحالی است که مستمری مددجویان سایر نهادهای حمایتی طی این مدت افزایشی نداشته است اما اما در بهزیستی توانستیم اقدامات و تسهیلات حمایتی را در اختیار مددجویان قرار دهیم.

رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: هر سال افزایش مستمری ها در نیمه دوم سال اتفاق می افتد و امسال نیز امیدواریم این موضوع میسر شود و احتمال این امر وجود دارد.

به گفته هاشمی، برای افزایش مبلغ مستمری منتظر اعلام معاونت راهبردی ریاست جمهوری هستیم .

وی همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 4 میلیون 800 هزار نفر از خدمات و تسهیلات بهزیستی بهره مند می شوند ، گفت: علاوه بر مددحویانی که به طور مستمر از خدمات این نهاد استفاده می کنند و مستمری ماهیانه دریافت می کنند تعدادی از افراد نیازمند نیز به طور موردی از خدمات و اقدامات حمایتی بهزیستی برخوردار می شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مرجان
به همایون هاشمی در آمار سازی برای بهزیستی باید زرشک طلایی داد. خود این بابا نمی دونه چند نفر زیر مجموعه سازمان بهزیستی هستند
1.32829s, 20q