ویژه نیمه شعبان در رادیو سلامت

۱۳۸۷/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11834
ویژه نیمه شعبان در رادیو سلامت

ايستگاه بامدادي
عنوان برنامه اي صبحگاهي است که به موضوعات مختلف حوزه بهداشت مي پردازد اين برنامه هر روز ساعت 7 تا 8 پخش مي شود
" زير پوست شهر"

زير پوست شهر عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روزهای یکشنبه ، سه شنبه ، چهار شنبه به سردبيري و تهيه کنندگي خانم رويا يميني ساعت 15 پخش مي شود .
درمانكده :
عنوان برنامه اي است كه در فضاي خيالي و با محوريت طنز به موضوعات پزشكي مي پردازد و پيام هاي بهداشتي را در قالب طنزو با چيدمان لطيف به مخاطبان بيان مي كنيم .
اين برنامه شامل آيتم هاي مختلفي همچون : اتاق تمرين با حضور دو كارمند ، هاي چاي كه حضور يك آبدارچي بامزه است ، نبض گيــر كه به خدمات اورژانسي طنز مي پردازد ، جواهري در پخش كه خدمات پزشكي را به يانگوم آموزش   مي دهد و پيام هاي بهداشتي كه با صداي يك كودك 6  ساله بيان مي شود . اين برنامه به سردبيري اي نادر ختايي ، هر روز ساعت 16  تا  17  پخش مي شود .  
موج زندگی
عنوان جنگ عصر گاهی است که هر روز از رادیو سلامت پخش می شود .
این برنامه شامل آیتم های مختلف همچون مسابقه ، پرداختن به بحث صله رحم ، ترویج فرهنگ مصرف دارو ، اخبار همایشها و سمینارها ، توصیه های ترافیک ، اخبار هواشناسی ، بحث روز و گزارش است .
این برنامه به سردبیری و تهیه کنندگی خانم جولایی از اول تیر هر روز ساعت 17 تا 18 پخش میشود .
سلام سلام سلامتی عنوان برنامه ای شاد و آموزنده که برای کودکان پخش می شود . این برنامه روزهای فرد ساعت 20/10 پخش میشود .  
لحظه های عبور

عنوان برنامه ای است که به دوران نوجوانی و رفتارهای پرخطر این دروران با حضور کارشناسان و خود نوجوانان میپردازد . این برنامه روز دوشنبه 28 مرداد با حضور دکتر بهرامی به موضوع خانواده های تک سرپرست  می پردازد   

نقد سلامت  : عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به نقد عملکرد سازمان ها و نهادهاي مرتبط با نظام سلامت مي پردازد . اين برنامه روز دو شنبه  با حضور دکتر جزایری به موضوعادامه مشکلات پوستی و برنزه کردن  مي پردازد. نقد سلامت به سردبيري رويا يميني روز دوشنبه ساعت 15 تا 16 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.76696s, 18q