پزشك...

۱۳۸۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11912
پزشك...
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي  روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
 اين برنامه   روز جمعه اول شهريور ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم سارا شریفی  و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

   روزی از روزهای تابستان

روزی از روزهای تابستان : عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به مسائل و موضوعات روز های تابستان میپردازد . خانم لعیا متین پارسا سردبیر این برنامه گفت : با شروع فصل تابستان بسیاری از خانواده ها در نظر دارند برنامه ریزی مناسبی برای این فصل داشته باشند و ما با این برنامه ضمن دادن اطلاعات آنها را در انجام این کار یاری می دهیم . ایشان در مورد موضوعات برنامه گفت : ما در این برنامه بطور کانل به موضوعات : دریا ، کرم ضد آفتاب ، شستشوی میوه و سبزیجات ، نگه داری غذا در فصل تابستان ،بستنی و لواشک ، سف ، سونا و استخر ، فالوده و آب طالبی ، پیک نیک و ساندویچ و نوشابه می پردازیم . این برنامه این هفته به موضوع فالوده به سردبیری خانم لعیا متین پارسا و تهیه کنندگی خانم ایلانلو روزهای جمعه ساعت 9 تا 10 صبح پخش می شود .   

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.62501s, 18q