نوزاد هشت ماهه قرباني سناريوي مرد قهوه چي

۱۳۹۳/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۳ - کد خبر: 119409

سلامت نیوز: آزمايش دي.ان. اي نشان داد كه نوزاد كشف شده متعلق به زن جوان است. وقتي او با مدارك و شواهد پليس روبه رو شد، لب به اعتراف گشود و گفت كه نوزاد متعلق به اوست. صاحب قهوه خانه نيز اعتراف كرد كه به خاطر ازدواج با زن جوان، نوزاد او را شب هنگام از كنارش برداشته و در رودخانه لاهيجان انداخته است.
به گزارش سلامت نیوز،روزنامه اعتماد نوشت: تمام فكر و ذكر مرد ازدواج با زن جوان شده بود. زني كه جا و مكاني براي ادامه زندگي اش نداشت و با يك نوزاد هشت ماهه به او پناه آورده بود. مرد 40 ساله اما بچه را نمي خواست. بچه مانع ازدواج او با زن بود و بايد به نحوي او را از سر راه برمي داشت. اين فكر شيطاني يك لحظه هم از ذهنش خارج نمي شد. نقشه يي كشيد و منتظر شد تا در زمان مناسبي نوزاد را سر به نيست كند. شب بهترين زمان براي اجراي نقشه شومش بود.
صبر كرد. شب كه از راه رسيد، يك ليوان چاي كه حاوي مواد بيهوش كننده بود، براي زن ريخت و برد. زن جوان چاي را سر كشيد. خيلي طول نكشيد كه پلك هايش سنگين شدند و كم كم روي هم افتادند و خوابيد. غافل از اينكه قرار است نوزادش قرباني نقشه يي پليد شود. خواب زن كه عميق شد، مرد نوزاد را كه در خواب كودكانه يي فرو رفته بود، به آرامي از كنار زن برداشت و به سرعت از قهوه خانه خارج شد. به سرعت مي دويد و مراقب بود تا كسي او را همراه بچه نبيند. آنقدر دويد تا به رودخانه لاهيجان رسيد.
نگاهي به نوزاد انداخت و با سنگدلي او را با تمام قدرتي كه در بازوانش داشت، به سمت رودخانه لاهيجان پرتاب كرد و در يك لحظه نوزاد در ميان موج هاي خروشان آب ناپديد شد. همه چيز تمام شده بود. ديگر بچه يي سر راهش نبود. مرد دوباره به قهوه خانه اش برگشت و در اين فكر بود كه به زودي با زن ازدواج خواهد كرد.

نوزاد مرده متعلق به كيست؟
آفتاب كه بالاآمد، زن جوان بيدار شد. كمي كه هوشيار شد اطرافش را نگاه كرد تا ببيند چرا نوزادش گريه نمي كند. اما بچه كنارش نبود. هراسان و نگران همه جا را نگاه كرد. آشفته به سراغ مرد قهوه خانه دار كه مشغول انجام كارهاي روزانه اش بود رفت و به او گفت كه نوزادش نيست و نگران است. مرد نيز بدون اينكه به روي خودش بياورد، گفت از نوزادش خبري ندارد و شب گذشته بچه كنار خودش خوابيده بود. در همين گير و دار كه زن جوان همه جا را به دنبال فرزندش مي گشت، اهالي لاهيجان كه از كنار رودخانه رد مي شدند، چشم شان به نوزادي افتاد كه بي روح و بيجان روي زمين افتاده بود. اولين سوالي كه در ذهن همه نقش بست اين بود كه اين نوزاد متعلق به چه كسي است؟ پليس تنها كسي بود كه مي توانست پاسخ اين سوال را بدهد. با مركز فوريت هاي پليسي 110 لاهيجان تماس گرفتند و گفتند كه نوزادي مرده را در كنار رودخانه پيدا كرده اند. با اعلام اين گزارش گروهي از ماموران براي تحقيق در خصوص اين موضوع راهي محل حادثه شدند. پليس پس از تحقيقاتي كه انجام داد، به زن و مردي ظنين شد كه در قهوه خانه بودند.

مادر و صاحب قهوه خانه همدست هستند
سرهنگ محمود قاسمي، فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان لاهيجان در اين خصوص گفت: زن جوان در بازجويي ها به ماموران اظهار داشت كه نوزاد مرده بچه من نيست و صاحب قهوه خانه هم گفت از وجود اين بچه بي خبر است و زماني كه اين زن به قهوه خانه اش آمد، بچه يي همراهش نبود. اما در مرحله بعد هنگامي كه دوربين مدار بسته قهوه خانه را بررسي كرديم متوجه شديم كه زن همراه با يك نوزاد وارد قهوه خانه شده است.
وي در ادامه با بيان اينكه، در تحقيقات مان به دوربين مدار بسته بسنده نكرديم و آزمايش دي.ان. اي هم گرفتيم، اظهار داشت: «آزمايش دي.ان. اي نشان داد كه نوزاد كشف شده متعلق به زن جوان است. وقتي او با مدارك و شواهد پليس روبه رو شد، لب به اعتراف گشود و گفت كه نوزاد متعلق به اوست. صاحب قهوه خانه نيز اعتراف كرد كه به خاطر ازدواج با زن جوان، نوزاد او را شب هنگام از كنارش برداشته و در رودخانه لاهيجان انداخته است. او در اعترافاتش گفت كه به زن جوان گفته اگر مي خواهد با او ازدواج كند، بچه نبايد باشد. اما زن كه نمي توانست از بچه اش چشم پوشي كند، با اين موضوع مخالفت مي كند. در حال حاضر نيز زن جوان به اتهام معاونت در قتل نوزاد و صاحب قهوه خانه هم به اتهام قتل در بازداشتگاه زندان موقت رشت به سر مي برند.»

دختر فراري بوده است
فرمانده نيروي انتظامي شهرستان لاهيجان در خصوص اينكه مادر اين نوزاد در اين قهوه خانه چه مي كرده و چگونه سر از آنجا در آورده است،گفت: «اين زن در اعترافاتش گفته كه مادرش، زماني كه او تنها پنج سال داشته فوت كرده و پس از فوت او، پدرش با زن ديگري ازدواج كرده است.
اما بدرفتاري هاي نامادري با اين دختر باعث شد تا در سن 15 سالگي از خانه فرار كند و به شهرهاي مختلف برود. درطي اين مدت چون او جا و مكاني براي زندگي نداشت در خيابان ها به عنوان كارتن خواب زندگي مي كرد. اين زن پس از مدتي با مردي ازدواج مي كند و صاحب همين نوزاد پسر هشت ماهه مي شود.
اما زندگي مشتركش دوام نمي آورد و از هم جدا مي شوند و از سوي ديگر چون جا و مكاني براي زندگي نداشت، به لاهيجان و به قهوه خانه اين مرد مي آيد. اين مرد چون مجرد بوده تصميم مي گيرد با او ازدواج كند و اين مساله را هم با خانواده اش در ميان مي گذارد، اما آنها مخالفت مي كنند. مرد هم كه بچه را مانع ازدواجش با زن مي ديد، نوزاد را به قتل مي رساند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.67314s, 18q