سقوط مرگبار کودک 4 ساله از طبقه 12 یک ساختمان!

۱۳۹۳/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۴ - کد خبر: 119790

سلامت نیوز: این پدرداغدار می گوید: این کودک چهار ساله اولین اتفاق در پرند نیست و در شهر آفتاب که 12 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده هر از چندگاهی با این حوادث مواجه هستیم.


کودک چهار ساله ای بر اثر سقوط از طبقه دوازدهم یک واحد مسکونی در پرند جان باخت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، علی چهارساله شامگاه شنبه آخرین شیطنت کودکانه خود را انجام دادند و بر اثر ایستادن رو تختخواب دو طبقه، پنجره این واحد مسکونی به پایین سقوط و پدر و مادری را داغدار کرد.

حمید رضایی پدر کودک درحالی که بر اثر شوک وارده مبهوت بود، می گوید: علی کوچولو با قرار گرفتن بر روی تختخواب پنجره را باز و با نگاه به پایین سقوط می کند.

به گفته وی، مادر علی که مشغول فعالیت های منزل بوده با فریادهای مظلومانه دختر خود که «داداش افتاد پایین» با صحنه دلخرش سقوط فرزند چهارساله خود مواجه می شود.

این پدرداغدار می گوید: این کودک چهار ساله اولین اتفاق در پرند نیست و در شهر آفتاب که 12 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده هر از چندگاهی با این حوادث مواجه هستیم.

همچنین درشهر جدید پرند که مدت سه سالی است ساختمان های مسکن مهر به صاحبان تحویل داده شده بارها و بارها ساکنین این شهر شاهد چنین حوادث ناگواری هستند که این امر نیازمند ارتقا سطح آگاهی با ساکنین با فرهنگ برج نشینی است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.19167s, 18q