عکس/پسری که بدترین آلرژی دنیا را دارد

۱۳۹۳/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۱ - کد خبر: 120447

سلامت نیوز:"مکس بلینگهام" پسر بچه دو ساله‌ای است که به بیماری نادری مبتلاست و این بیماری باعث به وجود آمدن آلرژی خاصی می‌شود. این کودک به همه غذاها به جز سیب زمینی، هویج و موز حساسیت دارد.

به گزارش سلامت نیوز، باشگاه خبرنگاران نوشت: برای برخی از والدین، دنبال بچه‌ها دویدن و به زور غذا به خورد آن‌ها دادن به یک وظیفه تبدیل شده است، چراکه برخی از بچه‌ها بسیار بدغذا هستند و به راحتی غذا نمی‌خورند اما این حالت برای خانواده "بلینگهام" کاملا برعکس است.

"مکس بلینگهام" پسر بچه دو ساله‌ای است که به بیماری نادری مبتلاست و این بیماری باعث به وجود آمدن آلرژی خاصی می‌شود. این کودک به همه غذاها به جز سیب زمینی، هویج و موز حساسیت دارد.

آلرژی کودک

این پسر بچه انگلیسی اگر غذایی به غیر از سبزی و میوه ذکر شده بخورد به حالت کما رفته و کبود می‌شود، در این صورت اگر به درستی به وی رسیدگی نشود او دچار خفگی شده و جانش را از دست می‌دهد.

پزشکان از همان ماه‌های اول به این بیماری مشکوک شده بودند اما چند هفته پیش آلرژی را تشخیص داده و اولین عمل جراحی را روی او انجام دادند. پزشکان در بدن این کودک پمپ خاصی قرار داده‌اند که دستگاه گوارشش را تقویت کند تا شاید از اثرات آلرژی کاسته شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.93371s, 19q