شهردار تهران به مجلس می رود/ قالیباف باید پاسخگوی رفتار نامناسب ماموران شهرداری با مردم باشد

۱۳۹۳/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۱ - کد خبر: 120597

سلامت نیوز: سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، از حضور شهردار تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: بررسی چرایی ساخت و سازهای غیرقانونی٬ تملک زمین‌های اطراف پایتخت و همچنین رفتار نامناسب ماموران شهرداری با مردم محور جلسه با قالیباف خواهد بود.

دخیل عباس زارع‌‌زاده مهریزی در گفت وگو با خانه ملت،‌ با یادآوری برنامه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور برای دعوت از شهردار تهران٬ گفت: ساخت و سازهای غیرقانونی٬ تخلفات بی‌حد و حصر پیرامون شهرسازی٬ برخی از تملکاتی که در زمین‌های اطراف پایتخت صورت گرفته و نحوه برخورد با زمین‌خواران از جمله محورهای جلسه اعضای کمیسیون شوراهای مجلس با قالیباف است.

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی،‌ از بررسی برخی مسائل و مشکلات موجود با حضور شهردار تهران در کمیسیون متبوعش خبر دادو گفت: وقوع حوادث ناگوار در شهربازی و همچنین رفتار نامناسب ماموران شهرداری با مردم از دیگر موضوعاتی است که قالیباف باید دربراه آن توضیحاتی ارایه کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ همچنین با انتقاد از رفتار نامناسب برخی از ماموران شهرداری با مردم که اخیرا منجر به مرگ یکی از شهروندان شده است٬ افزود: درگیری ماموران شهرداری با مردم و حتی متخلفان توجیه منطقی ندارد و در این خصوص شهردار باید پاسخ‌گو باشد.

وی ادامه داد: هر کس تخلفی انجام می‌دهد باید در چارچوب قانون با او برخورد صورت بگیرد و ماموران شهرداری حق درگیری با شهروندان را ندارند.

سخنگوی کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یک‌شنبه هفته آینده (30 شهریور) شهردار تهران مهمان کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور است٬ تصریح کرد: به احتمال زیاد همزمان با حضور قالیباف در کمیسیون شوراهای مجلس کلیات لایحه مدیریت شهری نیز هرچند اکنون در دولت در دست بررسی است مورد بحث و گفت وگو قرار خواهد گرفت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.85053s, 18q