زورگيري مرد افغان براي خريد لباس مارك دار

۱۳۹۳/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰ - کد خبر: 120618

سلامت نیوز: مرد افغان براي اينكه لباس مارك دار بخرد دست به زورگيري خشن از ايرانيان زد. هفتم تير امسال فردي با مراجعه به كلانتري 161 ابوذر به ماموران اعلام كرد كه پسرش مورد زورگيري قرار گرفته و به شدت از ناحيه دست مورد ضربات چاقو قرار گرفته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، شاكي در حالي كه فرزندش براي انجام اقدامات درماني در بيمارستان حضور داشت، به كارآگاهان گفت: عصر روز هفتم تير ماه، پسرم در محل كارش در داخل مغازه حضور داشت كه جواني وارد مغازه شده و به قصد زورگيري، چند ضربه با شمشير به دست پسرم وارد كرد و پس از سرقت مبلغ 300 هزار تومان وجه نقد، از محل متواري شد.

بر اساس نظريه پزشكي قانوني مشخص شد كه شدت ضربات وارده به پسر شاكي به اندازه يي شديد بوده كه باعث جراحت هاي بسيار شديد و عميق در دست وي شده است. 29مرداد، پسر شاكي پس از انجام دو عمل جراحي روي دست چپ خود و در حالي كه به تازگي از بيمارستان ترخيص شده بود به پايگاه هشتم پليس آگاهي مراجعه كرد و به كارآگاهان عنوان داشت كه سارق را به صورت كاملااتفاقي و سوار بر يك دستگاه خودرو 405 مشاهده كرده است.

با شناسايي هويت آخرين مالك خودرو 405، كارآگاهان موفق به شناسايي متهم به نام «محسن»20 ساله شدند. با شناسايي مخفيگاه متهم در منطقه پاسگاه نعمت آباد، متهم 20 شهريور دستگير و به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد. بررسي هويت متهم نشان داد كه وي از افاغنه مقيم تهران است كه بر اساس اعترافات بعدي، وجوه نقد به دست آمده از سرقت را صرف خريد لباس و كتاني ورزشي مارك دار كرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.53881s, 18q