انفجار در قم 2 کشته و 17 مجروح بر جای گذاشت

۱۳۹۳/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۸ - کد خبر: 120666

سلامت نیوز: فرمانده عملیات آتش نشانی در قم عنوان کرد: حادثه انفجار روز گذشته در خیابان امام زاده ابراهیم در قم 2 کشته و 17 مجروح بر جای گذاشت.
به گزارش نامه نیوز، حمید کریمی، درخصوص حادثه انفجار در قم گفت: این حادثه در ساعت 18 و 45 دقیقه بعدازظهر روز گذشته اتفاق افتاد که در رأس ساعت 18 و 53 دقیقه به آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: در این حادثه کارگاه چاقو سازی و موتور سازی دچار حادثه شد که بلافاصله پس از تماس با آتش نشانی، 6 خودرو رأس ساعت 18 و 57 دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی در خصوص تعداد حادثه دیدگان تصریح کرد: متاسفانه این حادثه 2 کشته و 17 مصدوم بر جای گذاشت که یک نفر زیر آوار جان باخت و مصدوم دیگر در بیمارستان فوت کرد.

کریمی خاطرنشان کرد: نیروی‌های آتش نشانی و امدادی تا 12 شب در محل جهت آوار برداری حضور داشتند و صبح امروز نیز بخشی از عملیات خاک برداری انجام شد.

وی درباره علت این حادثه گفت: متاسفانه علت وقوع این حادثه مشخص نیست و بررسی در جهت حادثه انفجار در خیابان امام زاده ابراهیم قم در حال انجام است.

فرمانده عملیات آتش نشانی در قم یادآور شد: شدت این حادثه به حدی بود که سه تن از رهگذران نیز دچار حادثه شدند و با توجه به اینکه حادثه در کارگاه چاقو سازی رخ داده بود یکی از نیروی آتش نشانی توسط یک چاقو دچار آسیب شد که با حضور نیروی‌های اورژانس مداوا شد.

وی مشارکت مردم در امداد رسانی در زمان وقوع حوادث را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در هنگام حادثه، مردم از ازدحام و تجمع جلوگیری پرهیز نمایند تا خدمت رسانی با سهولت بیشتری انجام پذیرد، چرا که تجمع و ازدحام مانع از سهولت خدمت رسانی و امداد خواهد شد.
منبع: ایسنا

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.49855s, 18q