انتقام اينترنتي خواهرشوهر حسود

۱۳۹۳/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۸ - کد خبر: 120761

سلامت نیوز: دختر جواني كه به اتهام انتشار عكس هاي خصوصي همسر برادرش در شبكه هاي اجتماعي به پليس فتا احضار شده بود، گفت: به خاطر محبت هاي برادرم به او حسادت مي كردم و به همين دليل تصميم گرفتم عكس هاي خصوصي او را در شبكه هاي مجازي منتشر كنم.


دختر جوان در بازجويي ها گفت: «دانشجوي مقطع كارداني بودم كه با لادن دوست شدم. او دختر شوخ طبعي بود. رفتار و حركات لادن خيلي دوست داشتني بود و به همين خاطر هم خيلي زود دوستي من و او آنقدر صميمانه شد كه حتي رازهاي زندگي شخصي مان را با يكديگر در ميان مي گذاشتيم. آن روزها لادن با يكي از همكلاسي هايمان آشنا شده بود و قصد داشتند با يكديگر ازدواج كنند. او مرا هم به نادر معرفي كرده بود: تا اينكه يك روز صبح، سه نفري به كوه هاي اطراف مشهد رفتيم: آن روز، من با گوشي تلفن همراهم تعدادي عكس خصوصي از آنها گرفتم تا يادگاري براي بعدها داشته باشم. دوستي من و لادن، نه تنها به رفت و آمدها و مهماني هاي خانوادگي كشيده شده بود بلكه حتي يك روز را هم نمي توانستيم بدون يكديگر سپري كنيم. در يكي از همين مهماني ها، برادرم با ديدن لادن و شوخي هاي با مزه اش عاشق او شد و از من خواست تا لادن را براي او خواستگاري كنم.


از انتخاب برادرم تعجب كرده بودم، اما از سوي ديگر هم دلم مي خواست لادن براي هميشه كنارم باشد: وقتي موضوع را با او در ميان گذاشتم گفت «مي داني كه من قصد دارم با نادر ازدواج كنم»، اما من آنقدر اصرار كردم و از روزهاي خوش آينده گفتم كه بالاخره راضي به ازدواج با برادرم شد، اما هنوز مدت زيادي از ازدواج آنها نگذشته بود كه حسادت هاي زنانه ام آغاز شد.


هديه هايي كه برادرم براي او مي خريد و لباس هايي را كه او مي پوشيد، نمي توانستم تحمل كنم. آرام آرام اين حسادت ها به كينه و اختلاف تبديل شد تا اينكه تصميم گرفتم با انتشار عكس هايي كه از او و نادر داشتم زهرچشمي از لادن بگيرم: اما برادرم با ديدن آن عكس ها در شبكه هاي اجتماعي به سراغ نادر رفت. او كه احتمال مي داد نادر براي انتقام از او، اين كار را كرده باشد او را با ضربه چاقو مجروح كرد و برادرم به خاطر ايراد ضرب و جرح و قدرت نمايي با چاقو روانه زندان شد. به گزارش ايمنا، در ادامه رسيدگي به پرونده هم ماموران پليس فتا با رديابي هاي اينترنتي متوجه شدند كه من عكس ها را در شبكه اجتماعي منتشر كرده ام. من با يك اشتباه احمقانه نه تنها زندگي برادرم و لادن را متلاشي كردم بلكه بايد از اين به بعد برادرم را پشت ميله هاي زندان ملاقات كنم. از سوي ديگر هم نمي دانم تكليف من به خاطر انتشار عكس هاي خصوصي در فضاي مجازي چه خواهد شد و چه مجازاتي در انتظارم است.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.45016s, 18q