دختر 30 ساله، قربانی اسیدپاشی شد

۱۳۹۳/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۹ - کد خبر: 121208

سلامت نیوز: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از وقوع یک حادثه اسید پاشی در شهر دهدشت خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، عبدالحسین موسویان ضمن اعلام این خبر افزود: این حادثه عصر روز گذشته (یکشنبه 30 شهریور ماه) در پارک مرکزی شهر دهدشت بوقوع پیوست که طی آن دختری 30 ساله به نام (س- ا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه و طی تماس با مرکز فوریتهای اورژانس دهدشت اکیپ اورژانس در محل حضور پیدا کرده و مصدوم را به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت انتقال دادند.

موسویان با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه مصدوم یاد شده به شدت دچار سوختگی شده بود، افزود: پس از انجام معاینات اولیه در مرکز اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت مصدوم به دلیل شدت جراحات به بیمارستان سوانح و سوختگی شهر اهواز انتقال داده شد.

همچنین سرهنگ جهان دیماز، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تأیید این خبر در این زمینه گفت: زنی به صورت زن دیگر اسید پاشید که پلیس پس از پنج ساعت، فرد خاطی اسیدپاش را دستگیر کرد.

وی افزود: پس از دستگیری زن اسید پاش پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.

دیماز در خصوص دلیل این حادثه اظهارکرد: این حادثه اسید پاشی به دلیل مشکلات خانوادگی اتفاق افتاد و هر دو طرف از قبل یکدیگر را می شناختند و هدف اسید پاش یک نفر بود که هنگام پاشیدن اسید به دو نفر از افرادی که اطراف آنها بودند نیز آسیب وارد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.29912s, 18q