خفتگيران جاده جاجرود دستگير شدند

۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۶ - کد خبر: 121388

سلامت نیوز: اعضاي باند سارقان خشن با راه اندازي قهوه خانه در حاشيه جاجرود با تهديد قمه از مشتريان خود اخاذي مي كردند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد،دهم خرداد امسال فردي با مراجعه به كلانتري 146 حكيميه با طرح شكايتي گفت: همراه دوستم از شمال به سمت تهران در حركت بوديم. حدود ساعت يك بامداد پس از پل جاجرود براي خريد چاي در يك قهوه خانه سيار واقع در بيابان هاي حاشيه جاده توقف كرديم. چند جوان در آنجا حضور داشتند كه به نظر در وضعيت مناسب و طبيعي قرار نداشتند. آنها به طرف ما حمله ور شده و با چاقو و شمشير ما را مجروح كردند و تمام اموال همراه ما را از قبيل پول، طلاو گوشي تلفن همراه زورگيري كردند. در حالي كه دوستم از ناحيه شكم دچار جراحت بسيار شديدي شده بود، از آنها درخواست و خواهش كردم تا حداقل اجازه دهند تا وي را به بيمارستان برسانم. به اين بهانه توانستيم از آن مهلكه جان سالم به در ببريم.

دوستم را به سرعت به بيمارستان رساندم كه بلافاصله به اتاق جراحي منتقل و تحت عمل جراحي قرار گرفت. با آغاز رسيدگي به پرونده، كارآگاهان متوجه شدند كه اين قهوه خانه سيار كه در مسير بازگشت جاده تهران - بومهن قرار دارد به مكاني براي شرب خمر، ميهماني هاي شبانه و همچنين تردد اراذل و اوباش منطقه تبديل شده است. در ادامه و با شناسايي سه نفر به عنوان سارقان زورگير، كارآگاهان اداره پنجم پليس آگاهي تهران به اين قهوه خانه مراجعه و موفق به دستگيري سه نفر شدند كه اين مكان را به صورت غيرقانوني داير كرده بودند. اين سه متهم پس از انتقال به اداره پنجم و شناسايي از سوي شاكي پرونده، به زورگيري از شاكي و دوستش و همچنين ده ها فقره زورگيري با استفاده از موتوسيكلت هاي سرقتي اعتراف كردند.

متهمان در اعترافات خود عنوان كردند: موتوسيكلت هاي طرح هوندا 125 را در خاك سفيد، ميدان رهبر و جشنواره سرقت كرده و با آنها در مناطق مختلف شهر به ويژه در محدوده تهرانپارس، سيدخندان، استخر و... اقدام به زورگيري مي كرديم. سرهنگ كارآگاه محمد اشراقي، معاون مبارزه با سرقت هاي خاص پليس آگاهي تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت: با توجه به اعتراف صريح متهمان به ده ها فقره سرقت و زورگيري در مناطق مختلف شهر تهران، قرار بازداشت موقت از سوي مقام قضايي صادر و هر سه متهم جهت انجام تحقيقات و شناسايي جرايم ارتكابي در اختيار اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
جوادی
جای نگرانی نیست دوروز دیگر آزادمی شوند
1.12373s, 19q