درگيري بر سر محل بساط ميوه با قتل پايان يافت

۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶ - کد خبر: 121439

سلامت نیوز: پسر جوان در جريان درگيري بر سر محل بساط ميوه از سوي سه برادر به قتل رسيد. پليس دو تن از متهمان را دستگير كرده و تحقيقات براي دستگيري سومين متهم ادامه دارد. شامگاه جمعه درگيري چند پسر جوان در ميدان ميوه و تربار تهران به پليس اطلاع داده شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد،در ادامه تيمي از ماموران با حضور در محل درگيري متوجه شدند پسر 18 ساله يي به نام كمال در اين درگيري زخمي و براي درمان به بيمارستان منتقل شده است. در حالي كه تحقيقات از سوي ماموران ادامه داشت از بيمارستان خبر رسيد كمال به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
با مرگ پسر جوان پرونده در اختيار كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت و تيمي از ماموران همراه قاضي سپيدنامه، بازپرس ويژه قتل تهران در محل جنايت حاضر شدند. در بررسي هاي اوليه مشخص شد كمال بر سر جاي بساط ميوه با سه برادر درگير شده بود كه در جريان اين درگيري دو تن از برادران نيز مجروح و به بيمارستان اميرالمومنين(ع) منتقل شدند. بازپرس جنايي بلافاصله دستور بازداشت اين دو برادر به نام هاي ايمان و نيما را صادر كرد كه آنها پس از بهبود حال شان از بيمارستان مرخص و به پليس آگاهي منتقل شدند.
نيما در جريان بازجويي ها گفت: از مدت ها قبل در مقابل حجره هاي ميدان ميوه و تربار بساط ميوه فروشي داشتم و همراه برادرانم آنجا كار مي كرديم. كمال نيز از بستگان ما بود و او هم در همان محل بساط ميوه فروشي داشت. روز چهارشنبه بر سر محل بساط با هم درگير شديم و من موضوع را به دو برادرم گفتم. جمعه آنها در محل بساط من حاضر شدند و وقتي كمال به آنجا آمد با همديگر درگير شديم. كمال ابتدا من و ايمان را مجروح كرد و نمي دانم او چگونه به قتل رسيد. ما قصد كشتن وي را نداشتيم.
پس از بررسي هاي مقدماتي قاضي سپيدنامه دستور بازداشت دو برادر را صادر كرد و تحقيقات براي دستگيري سومين برادر به نام اكبر از سوي كارآگاهان پليس آگاهي ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.16621s, 18q