جزئیات مرگ دانشجوی خوابگاهی در شیراز

۱۳۹۳/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۷ - کد خبر: 121615

سلامت نیوز: دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تایید خبر مرگ یک دانشجو ساکن در خوابگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز، اعلام کرد که علت این حادثه از سوی مسئولان این دانشگاه و دادستانی و حوزه انتظامی در حال بررسی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، صبح روز جمعه چهارم مهرماه، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مرگ یک دانشجوی پزشکی ساکن در خوابگاه شهید آیت‌الله دستغیب در شیراز خبر دادند.

به گفته آنها، دانشجویی به‌نام "و- ب" صبح زود از طبقه 5 ساختمان خوابگاه، به پایین سقوط و فوت کرده است،‌ اما هیچ یک از آنان جزئیات دقیق‌تری از حادثه را مطرح نمی‌کردند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی عصر جمعه با درج خبری روی سایت دانشگاه ضمن تایید این حادثه اعلام کرد: مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دادستانی و حوزه انتظامی در حال بررسی حادثه صبح گاه چهارم مهرماه در خوابگاه دانشجویی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز هستند.

در این خبر آمده است: پس از کشف جسد دانشجوی پسر حدود 23 ساله در راند بررسی حفاظت فیزیکی دانشگاه، پزشکی قانونی بر اساس بررسی‌های اولیه زمان مرگ را حدود ساعت 4 صبح اعلام کرده است.

دادستانی و حوزه انتظامی و مسوولان دانشگاه در حال بررسی موضوع هستند و تا کنون شواهد دال بر سقوط این دانشجوی پزشکی است که منجر به فوت شده است .

بر اساس این گزارش حوزه دانشگاه با اعلام تسلیت و همدردی با بازماندگان این دانشجو ، با توجه به دستور رییس دانشگاه مبنی بر رسیدگی سریع به موضوع ، همراه با دادستانی و حوزه انتظامی و سایر دستگاه های مربوطه به دنبال پیگیری جدی هستند و به محض کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر موارد را به اطلاع عموم و رسانه ها خواهند رساند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
دانشجو سابق دانشگاه شيراز
در سال 1390 نيز در خوابگاه شهيد مفتح دانشگاه شيراز هم يك دانشجو خودكشي كرد،خوابگاه مفتح داراي 13 طبقه و خوابگاه شهيد دستغيب داراي 10 طبقه مي باشد كه اولي متعلق به دانشگاه شيراز و دومي (به استثناي بلوك D) متعلق به علوم پزشكي شيراز است.
بعلت سخت گيري زياد درسي يا بعضاً مسائل عاطفي در اين دو خوابگاه در سالهاي اخير اقدام به خودكشي بعضاً رخ داده است.
0.1332s, 19q