به همت فرهنگسرای رسانه و شرکت آبفای استان تهران

گزارش یک نگرانی برگزارمی شود

۱۳۹۳/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۷ - کد خبر: 121649
گزارش یک نگرانی برگزارمی شود

سلامت نیوز: فرهنگسرای رسانه با مشارکت شرکت آبفای استان تهران جشنواره فیلم های موبایلی «گزارش یک نگرانی» را برگزار می کند.

به گزارش سلامت نیوز، با توجه به وضعیت بحرانی آب شهر تهران که در سال های گذشته بی سابقه بوده است، این جشنواره قصد دارد با فراهم آوردن زمینه حضور اقشار مختلف مردم ، فیلمسازان و هنرمندان در این حرکت فرهنگی -هنری، نگاه مردم تهران به مساله کمبود آب را در قالب فیلم های موبایلی به نمایش بگذارد.

در این راستا از همه علاقمندان دعوت می شود تا آثار خود را تا 25 مهر ماه برای جشنواره ارسال کنند.

آثار رسیده پس از داوری و ارزیابی از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شود ودر مراسم اختتامیه از فیلم های موبایلی برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

علاقمندان برای اطلاع از فراخوان و شرکت در این جشنواره و بار گذاری فیلم های خود می توانند به نشانی اینترنتی www.rasanehfest .ir مراجعه کنند یا آثار خود را به صورت لوح فشرده برای دبیرخانه این جشنواره به آدرس پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری میدان قبا فرهنگسرای رسانه ارسال کنند. همچنین شماره تلفن 22888680 پاسخگوی علاقمندان شرکت در این جشنواره خواهد بود.

گفتنی است در این راستا حامد رهنما از سوی سید علی احمدی رئیس فرهنگسرا طی حکمی به عنوان دبیر جشنواره فیلم های موبایلی «گزارش یک نگرانی » منصوب شده است.

رهنما بیش از این به عنوان معاون فرهنگسرای رسانه و دبیر جشنواره فیلم های صد ثانیه ای فعالیت داشته است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.09663s, 18q