نوجوان 17 ساله‌ پدرش را با چاقو کشت!

۱۳۹۳/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۵ - کد خبر: 121811

سلامت نیوز: نوجوان متهم به قتل ساعتی پس از جنایت و در حالی که هنوز چاقو به دست داشت، در خیابان‌های اطراف منزل مادربزرگش شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

نوجوان 17 ساله‌ای که با سه ضربه چاقو پدرش را به قتل رسانده بود ساعتی پس از جنایت در خیابان‌های سمنان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ داوود رسولی‌فر رییس پلیس آگاهی استان سمنان با اعلام این خبر، افزود: ساعت پنج بعدازظهر روز حادثه یک مورد درگیری در یکی از محلات سمنان به مرکز فوریت‌های پلیس 110 این شهرستان اعلام شد.

وی اظهارکرد: در تحقیقات مشخص شد دقایقی قبل «س-ز» 46 ساله با پسر نوجوانش درگیر و پس از برخورد فیزیکی با وی در راه پله ساختمان مورد اصابت ضربات چاقوی پسر 17 ساله خود قرار می‌گیرد و توسط امدادگران 115 به بیمارستان منتقل می‌شود اما مضروب بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

رسولی‌فر گفت: در پی فوت مصدوم، بازپرس ویژه قتل، پزشکی قانونی و اکیپ بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی، در بیمارستان حضور یافتند.

وی افزود: با توجه به فرار متهم از محل حادثه، مکان‌های احتمالی اختفای وی شناسایی و همزمان با اجرای طرح مهار پلیس، عملیاتی ویژه برای دستگیری متهم به قتل آغاز شد.

رسولی‌فر گفت: نوجوان متهم به قتل ساعتی پس از جنایت و در حالی که هنوز چاقو به دست داشت، در خیابان‌های اطراف منزل مادربزرگش شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی به اعتراف صریح متهم و واردکردن سه ضربه چاقو به بدن پدرش اشاره و اضافه کرد: متهم به قتل در اظهارات خود، علت شروع این درگیری منجر به قتل را بحث و مجادله و عصبانیت ناشی از آن عنوان کرد.

رییس پلیس آگاهی استان سمنان وقوع این‌گونه جرایم خشن را زنگ خطری جدی برای نهاد مهم و حساس خانواده خواند و به عموم شهروندان توصیه کرد: روابط صحیح و اصولی والدین با فرزندان و جلوگیری از وقوع تنش در روابط اعضای خانواده از مؤثرترین راه های پیشگیری از این حوادث تلخ و جبران‌ناپذیر است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.57669s, 18q