آمادگي براي يک روز پراسترس با غلات سبوس‌دار

۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۰ - کد خبر: 121959
آمادگي براي يک روز پراسترس با  غلات سبوس‌دار

سلامت نیوز: هنگام استرس نياز بدن به گروهي از ويتامين‌ها به‌ويژه ويتامين B5 افزايش پيدا مي‌کند تا بدن بتواند اين اضطراب را مهار کند. يکي از منابع خوب اين ويتامين، غلات آن هم از نوع سبوس‌دار است.


به گزارش سلامت نیوز، دکتر مسعود کيمياگر متخصص تغذيه و عضو هيات‌علمي دانشگاه علوم‌پزشکي شهيدبهشتي در هفته نامه زندگی مثبت نوشت:
يک روز پراسترس را در نظر بگيريد؛ فکر کنيد که امتحان داريد يا شايد هم يک مصاحبه شغلي در پيش داشته باشيد. به هر حال تفاوت چنداني هم نمي‌کند چون چند ساعت که از روز بگذرد همين ترافيک و شلوغي معمولي هم مي‌تواند شما را به کام استرس بيندازد. اين در حالي است که خوردن يک صبحانه ضداسترس سرشار از غلات سبوس‌دار بسيار کمک‌کننده خواهد بود.

هنگام استرس نياز بدن به گروهي از ويتامين‌ها به‌ويژه ويتامين B5 افزايش پيدا مي‌کند تا بدن بتواند اين اضطراب را مهار کند. يکي از منابع خوب اين ويتامين، غلات آن هم از نوع سبوس‌دار است.

نگران نباشيد، قرار نيست صبحانه خاصي را تدارک ببينيد تنها کافي است يک بسته غلات آماده سبوس‌دار بخريد، نصف ليوان از آن را همراه با نصف ليوان توت‌فرنگي يخ‌زده، يک موز و يک ليوان شير داخل مخلوط‌کن بريزيد و خوب هم‌بزنيد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.89032s, 19q