اجرای یک رسم غلط کودکی را به کشتن داد

۱۳۹۳/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴ - کد خبر: 122042

سلامت نیوز: اجراي يك رسم غلط باعث مرگ يك دختر بچه 11 ساله دانش آموز كلاس پنجم شد.

اجراي يك رسم غلط باعث مرگ يك دختر بچه 11 ساله دانش آموز كلاس پنجم شد. اين حادثه كه در مراسم تشييع پيكر يك فرد متوفي در شهر مسجد سليمان رخ داد باعث گرديد چندين خانوار به سوگ اين دختر بنشينند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جمهوري، در جريان مراسم خاكسپاري مرحوم مسلم اسدي فارساني كه با حضور بيش از 1000 نفر زن - مرد - كودك در قبرستاني در مسجد سليمان برگزار گرديد و اجراي يك رسم غلط كه در هنگام تشييع جنازه گروهي ناآگاه با دردست داشتن اسلحه و عدم آشنائي به فنون استفاده از اسلحه شروع به تيراندازي هوایي نمودند، متأسفانه اصابت يكي از گلوله‌ها به پهلوي دختر 11 ساله‌اي بنام هستي اسدي باعث مرگ وي گرديده.

در اين حادثه ناگوار چندين نفر نيز مجروح گرديدند. اين عادت غلط كه در بين گروهي از شهروندان معمول است تاكنون جان انسان‌هاي بي‌گناه بسياري را گرفته است و باعث عزادار نمودن هزاران خانواده شده است.

اينگونه اتفاقات كه هر چند وقت يكبار نمايان مي‌شود مي‌طلبد مقامات قضائي و انتظامي با مسببين واقعه برخورد شديدي در جامعه نمايند تا درس عبرتي براي ديگران شود و باعث ايجاد امنيت در جامعه گردد. از سازمان‌ها، ارگانها و نهادهاي دولتي نيز اين انتظار وجود دارد كه تلاش و كوشش زيادي را بكار گيرند و نسبت به فرهنگسازي در اين گونه جوامع فعال‌تر برخورد كنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.20357s, 18q