سكوت عاملان قتل كودك شش ساله شكست

۱۳۹۳/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۷ - کد خبر: 122569

سلامت نیوز: فرمانده نيروي انتظامي شهرستان جويبار، از دستگيري قاتلان پسر شش ساله روستاي «سروكلا» جويبار خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد،سرهنگ سيد رحمان رضا زاده گفت: مقتول به هويت «عارف-ص» در اواخر تيرماه سال جاري توسط دو مرد با هويت «ح- ص» و «ج-ص» به قتل رسيده است. وي ادامه داد: بر اساس اعتراف متهمان، «ج- ص» برادر ناتني مقتول و قاتل ديگر، به بهانه خريد بستني اين پسر بچه شش ساله را از خانه دور كردند و در باغي اطراف جويبار با ضربات چاقو به قتل رساندند. فرمانده نيروي انتظامي جويبار گفت: اين دو فرد پس از جدا كردن سر كودك و آتش زدن با گازوييل، جنازه را در زمين فوتبال روستاي سروكلارها كردند.

وي گفت: «ح-ص» برادر ناتني مقتول در بازجويي ها اعتراف كرد كه توجه پدر و ايجاد حسادت زمينه ساز تصميم و اجراي قتل را ايجاد كرد. بر اساس اين گزارش، 28 تيرماه امسال مرد 75 ساله يي با مراجعه به كارآگاهان پليس آگاهي جويبار از ناپديد شدن فرزند شش ساله اش خبر داد. او به ماموران گفت: ديروز وقتي از مزرعه به خانه برگشتم، ديدم همسرم هراسان و نگران است. وقتي از او علت نگراني اش را پرسيدم، گفت از صبح كه تو به مزرعه رفته يي، عارف پسر شش ساله مان هم از خانه خارج شده و ديگر برنگشته است. همسرم فكر مي كرد كه عارف همراه من به زمين هاي كشاورزي آمده است. به خاطر همين وقتي به خانه برگشتم تازه متوجه ناپديد شدن پسرم شده بود. پس از اين شكايت، تيمي از ماموران تحقيقات را آغاز كرده و به همراه سگ هاي زنده ياب تمام منطقه را جست وجو كردند اما هيچ ردي از اين كودك به دست نيامد.

كارآگاهان ابتدا تصور مي كردند كه پسر شش ساله قرباني آدم ربايي شده اما در ادامه مشخص شد كه وي ربوده نشده و هيچ فردي در اين زمينه با خانواده كودك تماسي نداشته است. در حالي كه تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت پنجم مردادماه، جمجمه بچه يي در مقابل خانه كودك ربوده شده پيدا شد. با بررسي هاي پليسي مشخص شد كه فرد يا افرادي براي تغيير مسير تحقيقات جمجمه را در مقابل خانه عارف رها كرده اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.22528s, 18q