امروز در رادیو سلامت

۱۳۸۷/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12293
امروز در رادیو سلامت
 زير پوست شهر

زير پوست شهر عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روز چهار شنبه  با حضور آقای دکتر حميد مساعدیان متخصص طب فيزيکي به موضوع ورزشهای باستاني و سنتي و با حضور دکتر ابراهیمی مقدم روانشناس به موضوع صبر و آرامش می پردازد .  اين برنامه به سردبيري و تهيه کنندگي خانم رويا يميني ساعت 15 پخش مي شود .
صدای مشاور
 عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد این برنامه سه شنبه با حضور اقاي دکتر روحاني متخصص مغز و اعصاب به موضوع ميگرن میپردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

فراسو
عنوان برنامه اي است که هر روز به يکي از بيماريها ، موضوعات پزشکي و روانشناسي مي پردازد . اين برنامه فردا چهار شنبه با حضور آقاي دکتر عبدالنبي حبيب زاده متخصص چشم و فوق تخصص قرنيه  و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع مشکلات شايع چشمي در سالمندي مي پردازد . اين برنامه هر روز ساعت 15/8 پخش ميشود.

اولي ها
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به روزه داري کساني که براي اولين بار روزه مي گيرند مي پردازد .
خانم معصومه ذباح سردبير اين برنامه گفت : اين برنامه از آيتم هاي مختلفي همچون ورزشهاي مجاز و توصيه هاي ورزشي ، پاسخ به سوالات تغذيه اي و خوراکيهاي انرژي زا ، پاسخ به سوالات بيماران و ... تشکيل شده است و با حضور کارشناسان و متخصصين کساني که براي اولين بار روزه مي گيرند را راهنمايي ميکند .
برنامه اولي ها با حضور دکتر مسعود کيميا گر متخصص تغذيه و دکتر محمد پور کياني مدير دانشکده تربيت بدني دانشگاه شهيد بهشتي و کارشناس ورزشي و به سردبيري خانم معصومه ذباح و تهيه کنندگي آقاي عليرضا الوندي هر روز تا پايان ماه مبارک رمضان ساعت 10 تا 20/10 پخش ميشود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.83338s, 18q