«عشق خياباني» به اسيدپاشي هولناک انجاميد

۱۳۹۳/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۸ - کد خبر: 123315

سلامت نیوز: بار ديگر شعله هاي سوزان «عشق خياباني» که با اسيدپاشي فرونشست، پسري را در آستانه مرگ قرار داد و ۲ زندگي را به آتش کشيد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي اگر چه عواملي مانند دوستي هاي خياباني، اعتياد و بيکاري را از عوامل اصلي جرايم خشن مي داند اما معتقد است سست شدن اعتقادات و ارزش هاي مذهبي در برخي خانواده ها، مهم ترين دليل وقوع بسياري از جنايت هاي هولناک و فروپاشي بنيان زندگي هاست.

وقتي آخرين برگ دفتر خاطرات ۲۶ سال حوادث تلخ و شيرين کارآگاه بيدمشکي؛ به پرونده «اسيدپاشي» چند روز گذشته در مشهد مي رسد، مي گويد: زن ۳۰ ساله اي که داراي يک فرزند خردسال بود با جوان ۳۱ ساله اي هنگام انجام ورزش هاي رزمي آشنا مي شود و بدين ترتيب رابطه شيطاني شکل مي گيرد. اين ارتباط و دوستي خياباني تا آن جا پيش مي رود که زن جوان براي ازدواج با پسر ۳۱ ساله از همسرش طلاق مي گيرد و حضانت فرزندش را نيز به همسرش مي سپارد اما چند ماه بعد و در حالي که هر روز ارتباط شيطاني آن ها بيشتر مي شد پسر جوان در تيرماه سال جاري با دختر ديگري ازدواج مي کند و تصميم مي گيرد به ارتباط خود با آن زن پايان دهد اما زن جوان که زندگي اش را به خاطر او متلاشي کرده بود وقتي با شکست درعشق خياباني روبه رو مي شود، با طرح نقشه اي شوم، پسر ۳۱ ساله را به ساختماني در مشهد مي کشاند تا براي آخرين بار همديگر را ببينند. او از قبل ظرف پر از اسيد را به داخل ساختمان مي برد و در يک فرصت مناسب ناگهان ظرف اسيد را روي او خالي مي کند.

سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي که حتي از بيان اين گونه حوادث تلخ رنج مي برد، مي افزايد: اگر چه آن جوان در مرکز درماني بستري شد و با مرگ دست و پنجه نرم مي کند اما دو چشم او تخليه شده، بيني و لب و گوشش نيز به طور کامل از بين رفته است و آن زن نيز پس از مدتي فرار با تلاش گروهي از کارآگاهان ورزيده اداره جنايي به سرپرستي سرهنگ غلامي ثاني (رئيس اداره جنايي) دستگير شد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.975s, 18q