تعقيب و گريز مرگبار پيمانكار شهرداري با راننده ضايعاتي

۱۳۹۳/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۹ - کد خبر: 123432

سلامت نیوز: حادثه تعقيب و گريز وانت جمع آوري زباله با كارگران پيمانكار شهرداري با مرگ پسر 28 ساله يي پايان يافت.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، ماموران پليس كه براي رسيدگي به يك تصادف منجر به فوت اعزام شده بودند هيچگاه فكر نمي كردند اين تصادف پرونده جديدي براي پيمانكاران شهرداري در تهران باشد. اين حادثه ساعت 9 صبح چهارشنبه هفته گذشته به قاضي كشيك قتل تهران اعلام شد. با حضور قاضي سپيدنامه در صحنه قتل مشخص شد ساعتي قبل هنگامي كه كارگران پيمانكار شهرداري از راننده وانت غيرمجاز جمع آوري بازيافت مي خواهند تا بار خود را تخليه كند راننده به حرف هاي آنها توجهي نكرده و اقدام به فرار مي كند.


كارگران پيمانكار جمع آوري بازيافت منطقه 2 شهرداري نيز وقتي متوجه فرار راننده وانت مي شوند به تعقيب او مي پردازند تا اينكه راننده در مسير شمال به جنوب اتوبان چمران كنترل خودرواش را در حوالي پل مديريت از دست داده و واژگون مي شود. خودرو قبل از واژگوني با مرد 28 ساله يي برخورد كرده و مرگ او را رقم زده بود. در ادامه راننده وانت كه از اين حادثه جان سالم به در برده بود همراه 3 كارگر پيمانكار شهرداري بازداشت شدند.


صبح شنبه با انتقال متهمان به دادسراي امور جنايي ويژه قتل، تحقيقات از اين افراد آغاز شد و راننده وانت جمع آوري ضايعات و زباله گفت: از چندي قبل ضايعات يكي از تالارهاي عروسي را جمع آوري مي كنم. روز حادثه نيز براي جمع آوري ضايعات به ميدان ونك رفتم. وقتي وسايل را بار ماشين كردم از ترس پيمانكاران شهرداري چادري روي ماشين كشيدم اما در اين هنگام پيمانكاران سر رسيدند و من نيز اقدام به فرار كردم. براي فرار از دست آنها وارد اتوبان چمران شدم اما سه مرد چندين بارقصد كوبيدن خودروشان را به من داشتند. آنقدر به من نزديك شدند كه با گاردريل برخورد كرده و خودرو واژگون شد. وقتي از خودرو خارج شدم ماموران گفتند مرد 28 ساله يي چند متر آن طرف تر داخل جوي افتاده و فوت كرده و من با او تصادف كردم. تا زماني كه به خاطر دارم با اين فرد برخورد نكردم و خودروي كارگران پيمانكار اين فرد را زير گرفته است.


يكي از كارگران پيمانكار شهرداري نيز در بازجويي ها مدعي شد روز حادثه متوجه حمل ضايعات از سوي راننده وانت شديم و از او خواستيم تا زباله ها را تخليه كند اما او پا به فرار گذاشت و ما نيز به دنبالش رفتيم تا اينكه كنترلش را از دست داد و خودرو واژگون و با عابر برخورد كرد. ما به وظيفه مان عمل كرديم و هيچ تصادفي با مرد عابر نداشتيم.


با انجام تحقيقات اوليه هر چهار متهم با دستور بازپرس به اتهام اخلال در نظم عمومي و تسبيب در قتل غيرعمد بازداشت شدند. همچنين تحقيقات براي شناسايي عامل اصلي برخورد با پسر 28 ساله آغاز شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13753s, 18q