دستگیری فردی که تهدید به اسیدپاشی کرد

۱۳۹۳/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴ - کد خبر: 124279

سلامت نیوز: فردی که با انتشار عکس‌های دختر جوان، او را تهدید به اسیدپاشی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه اعتماد گزارش داد: ماجرا از زمانی آغاز شد که زن جوانی به پلیس مراجعه کرد و گفت که مرد جوانی با او تماس تلفنی گرفته و گفته اگر به خواسته‌های شومش تن ندهد، روی او اسید می‌پاشد. با اعلام این خبر، بررسی موضوع در دستور کار مأموران تیم مبارزه با جرایم اخلاقی قرار گرفت.

سرهنگ قاسملو، رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی در این باره گفت: در بررسی‌های اولیه مستنداتی فنی از فضای مجازی، تماس‌ها و پیامک‌های ارسالی به گوشی زن شاکی جمع‌آوری شد و در گام بعدی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و بهره‌گیری از تجهیزات آزمایشگاه فرانزیک، مستنداتی که نشان می‌داد زن مورد تهدید قرار گرفته است، به دست آمد.

قاسملو ادامه داد: در ادامه سیستم‌های رایانه‌ای متهم جمع‌آوری و متهم نیز برای تحقیق به پلیس فتا منتقل شد اما با وجود اینکه مأموران مستندات فنی برای تفهیم اتهام به وی ارائه کردند، او زیر بار جرم خود نرفت و گفت که او زن جوان را تهدید نکرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سیستم‌های رایانه‌ای و تجهیزات الکترونیکی ضبط شده از متهم دوباره مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد عکس‌های زن شاکی را با همکاری و از طریق گوشی خواهرش در فضای مجازی منتشر کرده است. متهم برای بار دوم به پلیس احضار شد و زمانی که با مستندات فنی پلیس روبه‌رو شد، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد و گفت که برای آزار و اذیت زن شاکی که قبلاً با وی دوست بوده، اقدام به این کار کرده است. پرونده به همراه متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.98268s, 18q