مرگ 2 کودک در سیل کرمانشاه

۱۳۹۳/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۷ - کد خبر: 124447

سلامت نیوز: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی تصریح کرد: شب گذشته وقتی که اعضای این خانواده در خواب بودند، سیل وارد کپر آن‌ها شده و یک نوزاد هفت ماهه و یک کودک چهار ساله این خانواده عشایر خفه شدند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی از وقوع سیل در مناطقی از این شهرستان و جان باختن دو کودک خبر داد.

رستگار یوسفی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: طی یک هفته اخیر بارش باران در سطح شهرستان ثلاث باباجانی به صورت مداوم و با شدت ادامه داشته، به گونه‌ای که میزان بارش‌ها به 54 میلی متر رسیده است.

وی افزود: متاسفانه شب گذشته که شاهد شدت بارش باران بودیم، در حوالی یک از روستاهای حومه شهرستان ثلاث باباجانی برای یک خانواده عشایر که در کپر زندگی می‌کردند، حادثه ناگواری رخ داد و این خانواده دو فرزند خود را بر اثر وقوع سیل از دست دادند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی تصریح کرد: شب گذشته وقتی که اعضای این خانواده در خواب بودند، سیل وارد کپر آن‌ها شده و یک نوزاد هفت ماهه و یک کودک چهار ساله این خانواده عشایر خفه شدند.

یوسفی اظهارکرد: اکیپ های امدادی هلال احمر سریعا به منطقه وقوع سیل مراجعه کرده و در حال حاضر امکانات اولیه ازجمله چادر، پتو، مواد خوراکی و ... را در اختیار این خانواده عشایر قرار داده‌اند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در شهر تازه‌آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی هیچ گونه سیلی رخ نداده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.26018s, 18q