سقوط مرگبار دختر 25 ساله پس از مشاجره با پسر جوان

۱۳۹۳/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۵ - کد خبر: 124478

سلامت نیوز: پسر جواني كه در حادثه سقوط مرگبار دختر 25 ساله دستگير شده در بازجويي ها مدعي شد دختر جوان خودكشي كرده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، سقوط مرگبار دختر 25 ساله از طبقه سوم ساختمان مسكوني سكوت ظهر يكشنبه خيابان مولوي تهران را در هم شكست و قاضي جنايي را در برابر پرونده جديدي قرار داد. با اعلام سقوط مرگبار دختر جواني از طبقه سوم به داخل حياط به ماموران كلانتري مولوي، ماموران براي بررسي صحنه به محل حادثه رفتند. ماموران در تحقيقات اوليه متوجه شدند دختر 25 ساله ساكن طبقه سوم است و پس از سقوطش همسرش سراسيمه خانه را ترك كرده است. با اعلام موضوع به قاضي جمشيدي، بازپرس ويژه قتل تهران تحقيقات براي دستگيري پسر جوان آغاز شد تا اينكه ماموران او را ساعتي بعد در خانه پدرش دستگير كردند.
صبح دوشنبه با انتقال جمال به دادسراي امور جنايي او در بازجويي ها مدعي شد: پنج ماه پيش از طريق يكي از دوستانم با مهسا آشنا شدم و پس از چند ماه ارتباط به او علاقه مند شده و تصميم گرفتيم ازدواج كنيم اما خانواده من با اين ازدواج مخالف بودند و مجبور شدم چندين شب را در ماشينم شب را به صبح برسانم. بعد از گذشت مدتي تصميم گرفتم خانه يي اجاره كنم و با مهسا زير يك سقف زندگي كنيم. خانه يي را در نزديكي خيابان مولوي اجاره كردم و مهسا كه تازه از كارش اخراج شده بود به بهانه كار صبح ها به خانه ام مي آمد و عصر ها نيز او را به خانه شان مي بردم.

دوبار به خواستگاري او رفتم اما خانواده اش با ازدواج ما مخالفت كردند. يك بار به دادگاه مراجعه كرديم تا از اين طريق بتوانم با او ازدواج كنم. اما دادگاه بار اول با اين درخواست مخالفت كرد و درخواست دوباره يي براي اين موضوع داديم. پسر جوان در مورد روز حادثه و علت سقوط دختر 25 ساله گفت: روز حادثه با مهسا برسر موضوعي دعوا كرديم و او قصد داشت از خانه برود كه من جلوي او را گرفتم. با سر و صداي ما همسايه ها به سراغ مان آمدند و از آنجا كه فكر مي كردند ما زن و شوهر هستيم هر دوي ما را به آرامش دعوت كردند. وقتي مهسا را از رفتن منصرف كردم او وارد آپارتمان شد و قبل از اينكه من بتوانم وارد خانه شوم در را روي من بست.
چندباري با لگد خواستم در را باز كنم كه موفق نشدم. وقتي براي آوردن كمك به طبقه پايين رفتم متوجه صدايي در داخل حياط شدم. وقتي به آنجا رفتم ديدم مهسا خودش را به پايين پرت كرده است. از ترس بلافاصله از آنجا فرار كردم. با اعترافات پسر 30 ساله، قاضي پرونده با صدور قرار بازداشت متهم را براي روشن شدن زواياي پرونده در اختيار پليس آگاهي قرار داد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.43486s, 18q