کوتاهی دست اندرکاران بهداشت و درمان برای درمان قربانیان اسیدپاشی

تکذیب پنجمین حادثه اسیدپاشی در اصفهان

۱۳۹۳/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۱ - کد خبر: 124574

سلامت نیوز: نماینده مردم اصفهان ضمن تکذیب پنجمین اسیدپاشی در این شهرستان به تشریح آخرین وضعیت 4 قربانی دیگر این حادثه پرداخت.

حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران وقوع پنجمین حادثه اسیدپاشی در اصفهان را به شدت تکذیب کرد.

وی افزود: شایعه جدیدی که در مورد وقوع پنجمین حادثه اسیدپاشی در اصفهان بود را از طریق منابع رسمی پیگیری کردم ولی واقعیت نداشت لذا آن را تکذیب می‌کنم.

کامران گفت: این گونه شایعات نشان از جوسازی‌هایی است که به دست افراد پشت پرده ترویج می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: از 4 مورد حادثه اسیدپاشی که در اصفهان به وقوع پیوسته فقط یک نفر آن‌ها از نظر بینایی حال مناسبی ندارد و سه نفر دیگر مشکلی ندارند.

وی با بیان این که این موج روانی به ناحق است گفت: دست اندرکاران مسئول در اصفهان به نتایجی در این باره رسیدند که اعلام خواهد شد.

کامران ادامه داد: حوادث اسیدپاشی در اصفهان در طول یک دوره زمانی بوده و پشت سر هم نبوده است ولی همه آن‌ها در محور خیابان بزرگمهر اصفهان که منطقه متوسطی است به وقوع پیوسته است.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: عاملین اسیدپاشی در اصفهان با موتور این کار را انجام دادند و دو نفر سوار ترک موتور بودند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان خاطر نشان کرد: فعلا عاملان دستگیر نشدند ولی مسئولان به شدت پیگیر این موضوع هستند.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: متاسفانه دست اندرکاران بهداشت و درمان در رابطه با این موضوع کوتاهی کردند و باید به موقع راجع به درمان این افراد اقدام می‌کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حوادث اسیدپاشی در اصفهان هیچ ارتباطی به مسائل مذهبی و برخی طرح‌ها مانند امر به معروف و نهی از منکر ندارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.8932s, 18q