اخبار راديو سلامت

پنج شنبه و جمعه با رادیو سلامت

۱۳۸۷/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12495
پنج شنبه و جمعه با رادیو سلامت

با نخبگان سلامت ( پنج شنبه28 شهريور )
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که با حضور يکي از نخبگان عرصه سلامت به مرور خاطرات کودکي و جواني و نيز رمز موفقيت آنها در زندگي شان پرداخته مي شود . اين برنامه روز جمعه 29 شهريور با حضور دکتر علي خلوت پدر روماتولوژي ايران ساعت 15 پخش مي شود.

سفره سلامتي

عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که هر روز به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه در ماه مبارک رمضان به موضوع تغذيه در ماه مبارک رمضان مي پردازد و روز پنج شنبه 28 شهريور با حضور دکتر وفا متخصص تغذيه به موضوع غذاهاي ماسب سحر براي جلوگيري از تشنگي و روز جمعه 29 شهريور با حضور خانم نجار زاده کارشناس تغذيه به موضوع خواب بعد از سحري ميپردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش مي شود.

زیبا اما سلامت

عنوان برنامه ای است که به اعمال زیبایی و فواید و مضرات آن میپردازد این برنامه روز شنبه با حضور دکتر حيدر سيا تيري متخصص بيماريهاي چشم به موضوع خطرات لنزهاي زيبايي میپردازد . زیبا اما سلامت به سردبیری خانم رویا یمینی روزهای شنبه ساعت 15 پخش می شود.

نسيمي از دوردستها

حضرت علي (ع) و يک مرد مسيحي باي اختلاف بر سر يک زره به قاضي مراجعت مي نمايند و قاضي حکم را به نفع مرد مسيحي ميدهد ولي مرد مسيحي .....
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

نقطه سرخط

عنوان برنامه اي است شاد مفرح كه در قالب هنري ، اجتماعي و 0000 به روان درماني مي پردازد و با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .

برنامه « نقطه سرخط » به اين معناست كه نگاه كهنه را با يك نقطه به پايان برسانيم و نگاه تازه را از سرخط ترويج كنيم .

برنامه نقطه سر خط به پخش خبرهاي اينترنتي شاد و مفرح و گزارش آقاي جواد انصاري گزارشگر طنز راديو می پردازد و تكه هايي از صداهاي فيلم طنز را پخش می کند .
اين برنامه اين هفته جمعه 29 شهريور با توجه به ايام سوگواري با حضور آقای مسيحا برزگر محقق و نويسنده به به موضوع ادبيات عرفاني ساعت /11 تا 45 / 12 پخش مي شود .

ثريا بي آسمان

عنوان نمايشي است از راديو سلامت که به مناسبت ماه مبارک رمضان تهيه و پخش ميشود . اين نمايش داستان زندگي دختري است به نام ثريا که دختر فراري است و در مرکز نگهداري دختران بي سرپرست زندگي ميکند و نمي خواهد هويت اصلي خود را فاش کند و در اين بين يکي از خبرنگاران راديو در پي کمک کردن به اوست تا اينکه طي ماجراهايي .....
در قسمت 17 اين داستان روز پنج شنبه: برزو خواستگار قديمي مينا بالاخره از محل زندگي او مطلع شده و با سماجت تمام قصد دارد با او صحبت کند اما.....
ثريا بي آسمان هر روز به کار گرداني ميکائيل شهرستاني و سردبيري آقاي مجيد نظري نسب و بازيگري : مهين نثري ، شهرزاد عبد حق ، ميکائيل شهرستاني ، حسين فلاح ، فريدون محرابي ، ناهيد مسلمي ، بهنام بستان دوست و .... ساعت 16 پخش مي شود .

در قسمت 18 اين داستان روز جمعه: افسردگي مينا رو به بهبود است و در گفتگو با گزارشگر راديو اعلام ميکند مايل است با پدرش که بر اثر بيماري قلبي در بيمارستان بستري است ملاقات کند ولي پدر حاضر به بخشش و ديدار او نيست تا اينکه....
ثريا بي آسمان هر روز به کار گرداني ميکائيل شهرستاني و سردبيري آقاي مجيد نظري نسب و بازيگري : مهين نثري ، شهرزاد عبد حق ، ميکائيل شهرستاني ، حسين فلاح ، فريدون محرابي ، ناهيد مسلمي ، بهنام بستان دوست و .... ساعت 16 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.21918s, 18q